Rády byste se pokusily v domácích podmínkách o perfektní gelové nehty, ale netušíte, zda to není nad vaše síly? Nechte si poradit s výběrem sady, která bude obsahovat vše potřebné.

Nemáte možnost si neustále domlouvat termíny na manikúře? Je vaším přáním zdobení na míru, případně jen ráda experimentujete? Pak vás určitě potěší, když vám řekneme, že domácí modeláž nehtů není tak těžká, jak se zdá. Stačí trocha cviku a zařadíte se po bok profesionálů se vším všudy.

Nejmenší sada se hodí i pro méně zdatné milovnice krásy

Samozřejmě neexistuje jeden univerzální návod na to, co by měla sada na nehty pro začátečnice obsahovat. Nicméně hodí se „vypíchnout“ alespoň několik základních bodů. Pro první kroky při úpravě (zapilování, očištění a upravení) jsou potřeba pilníky, pomerančová dřívka a primer, sloužící k odmaštění nehtu.

Pak přijde řada na samotné vytvoření nehtů. Pokud už nějaké zkušenosti máte či patříte k opravdu výtvarně nadaným osobám, můžete zvolit stavbu nehtu pouze za pomoci gelu, k čemuž slouží speciální šablonky Naopak úplné začátečnice ocení spíše nehtové tipy, které se připevňují za pomoci speciálního lepidla. K nim patří i UV lampy – chtějte modely se čtyřmi zářivkami. Takové totiž používají i profesionálové.

A pak už budete potřebovat jen nějaké ty barvy a další ozdoby. K mání jsou sady s nejrůznějšími vzorníky, i docela jednoduše vybavené kousky, ponechávající maximální prostor vaší fantazii.

Sady na nehty pro pokročilé

Pokud jste detailistka a od své práce očekáváte maximum, pohlídejte si i další praktické prvky. Vhodný je zejména podkladový base gel, jež se postará a dlouhou výdrž barev na nehtech. Hodit by se mohl i speciální svrchní gel pro perfektní lesk, výživný olejíček, glitry, štětce na gel, buničina nebo třeba aceton (hodí se na sundání nepovedených nehtů).

A kde si vybrat? Zkuste to třeba ve specializovaném e-shopu Enii-nails.cz. Pořídíte tu vše – od samostatných laků až po kompletní XL vybavení. A to vše samozřejmě za velmi přívětivé ceny.

Sada na nehty
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *