woman, belly, stomachache

Ačkoliv žijeme v klidné a bohaté době, i přesto jsme obklopeni řadou potíží. Jedním z největších problémů jsou obecně špatné stravovací návyky, které vedou k celé řadě nemocí i dalších negativních stavů. Na co si rozhodně musíte dávat pozor?

Mikrobiom je základ zdraví

Zajímá vás krása a zdraví? Řešíte vitamíny a minerály? Lákají vás přírodní produkty pro zlepšení imunity? V tom případě nesmíte zapomínat na svůj mikrobiom. Bavíme se o miliardách a miliardách malých mikroorganismů, které žijí převážně ve vašich střevech. Málokdo tuší, že mají na svědomí přibližně 80 % celkové imunity. Stejně tak řídí naši náladu a mohou znatelně ovlivnit deprese, úzkosti a podobně.

Z toho důvodu je nutné se o tyto malé zázraky adekvátně starat. Tento fakt platí dvojnásob, pokud jste zvyklí konzumovat spoustu průmyslově zpracovaných potravin. Jakým způsobem podpoříte svůj mikrobiom? Odpovědí jsou kvalitní doplňky stravy.

Yucca

Určitě si nenechte ujít hlavně rostlinu jménem Yucca. Ta se totiž stará o vyplavování škodlivin z těla (což platí i pro škodlivé mikroorganismy ve střevech). Zároveň prospívá trávicímu traktu a chrání střeva před působením špatných bakterií. V případě zácpy vám tento šikovný suplement může přinést tolik potřebnou úlevu. Zdravější prostředí žaludku i střev znamená jediné – pozitivní mikroorganismy budou silnější, výkonnější a také se snadněji rozmnoží.

Kde koupíte účinný extrakt z Yuccy, aniž byste museli utrácet kdovíjak velké peníze? Odpovědí je známý e-shop Gigalékárna. Ten prodává přírodní produkty od oblíbeného výrobce Naturvita, a to za bezkonkurenční ceny.

Chcete-li podpořit přirozený mikrobiom, dávkujte dvě tablety denně a pořádně je zapijte čirou vodou. Určitě nepřekračujte doporučené dávkování.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *