Potýkáte se v domácnosti s nedostatkem úložných prostor, ale přitom jsou zatím některá místa zcela nevyužitá? Mluvíme o takových „lahůdkách“, jako je podkroví, zeď po schody a další ladem ležící kouty.

Chcete to změnit? Ideálním řešením jsou vestavěné skříně. Ukážeme vám, kde všude se hodí a co si při jejich výběru dobře promyslet. Sloužit vám totiž mohou dlouhá léta – ovšem pouze v případě, že při jejich výrobě i instalaci nic nezanedbáte.

Rozměrová velkorysost interiéru není rozhodující

Pokud něco zvládnou levné skříně vestavěného typu opravdu skvěle, pak je to přizpůsobivost. Jejich ojedinělé materiálové a konstrukční možnosti jim umožní „vecpat“ se doslova kamkoliv. Přizpůsobí se našim prostorovým možnostem i estetickým představám. Vytvoří úzké poličky v nevyužívaném rohu nebo obsadí místo pod vysokým stropem, jinak jen obtížně přístupné.

Nepodléhají žádným kompromisům jako klasické skříně, jež obvykle vybíráme podle vzhledu  a přitom se snažíme vzít v úvahu alespoň částečně i svoje prostorové možnosti. Vznik hluchých rohů a dalších nešvarů je pak spíše pravidlem než výjimkou.

Vestavěné skříně dokáží překvapit

Ideální volbou pro jakýkoli prostor jsou samozřejmě posuvné dveře, ovšem leckdy vám vyjdou vstříc spíše panty nebo dokonce pouze volně ložené poličky. Mimochodem, vnitřní rozvržení skříní je samozřejmě také zcela na vás.

Stačí najít odkaz na vestavěné skříně konfigurátor a vyzkoušet si na vlastní kůži, jak by vypadala skříň s množstvím šuplíků na drobnosti či naopak velkoformátové řešení pro milovnice plesových rób a drahých kostýmků Nic není nemožné – záleží jen na vaší kreativitě a fantazii.

A kam si dojít pro návrh zdarma? Stačí navštívit specialisty na stránkách https://levne-skrine.cz. Vyzkoušejte si, jak se dělá skříň – a to třeba ještě dnes. Problémy s nedostatkem úložných prostor se tak stanou už jen dávno zapomenutou minulostí.

Pro vestavěné skříně není nic nemožné
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *