Také si přejete koupelnu, ve které vám bude příjemně ráno i večer? Máme skvělé tipy, se kterými se váš prostor promění ve skutečný sen. Co v dokonalé koupelně rozhodně nesmí chybět?

Župan, do kterého je radost se zabalit

Pokaždé, když si dáte sprchu, se můžete místo zdlouhavého otírání ručníkem jen tak pohodlně zachumlat do parádního županu. Luxusní dámské župany, ale také kousky pro pány, to je přesně to pravé. Župan obejme celé tělo a vy si užíváte pohodu, zatímco pozvolna osycháte. Úplný sen!

Dostatek světla

Světlo je energie. Když se ráno ocitnete v koupelně, která je plná příjemného světla, máte postaráno o základ pro úspěšný den s dobrou náladou. Možnost kombinace více svítidel, nebo výběr různé intenzity světla vám pomůže zvládat lépe přechod do světla obzvláště během dlouhých zimních měsíců.

Teplo na nohy

Ráno jsme ještě zkřehlí a máme potřebu se rychle zahřát. Teplo od nohou je velmi potřebné, neboť právě příjemný pocit na nohou nám dodá teplo pro celé tělo. Luxusní koupelnové předložky by neměly chybět v žádné koupelně. Díky teplu, které cítíte od noh, se dokážete ráno lépe a příjemněji probrat.

Barvy, které milujete

Koupelna rozhodně nemusí být co se barev týče nikterak nudná. Zkombinujte klidné tóny obkladů klidně s některými barvami, které máte rádi. Pokaždé, když se ocitnete v koupelně, tak budete v inspirativním prostředí. Barvy vás budou stimulovat k lepší náladě a pozitivnímu rozpoložení. Barevnost si můžete vychutnat například v podobě osušek, ručníků, nebo třeba obrázků, které umístíte na stěny koupelny.

Praktické úložné prostory

Každý z nás potřebujeme mít po ruce svou oblíbenou kosmetiku. Nábytek je v případě koupelny zcela potřebný. Zvolte zavírací skříňky, které jsou praktické pro údržbu.

Koupelna jako ze snu. Je v ní vše potřebné. Nyní už stačí jen do prostoru umístit vaši oblíbenou kytku, a dokonalý prostor je na světě!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *