Lidé si zakládají na dobrém bydlení, přičemž nejde jenom o lokalitu, kde si vyberou svůj vysněný byt či dům. Ve svém domě byste se měli cítit hlavně vždy příjemně, což výrazně podpoří moderní technologie. Jistě vás potěší, že počáteční vyšší investice do inteligentních staveb se brzy mnohokrát vrátí v podobě uspořených financí za spotřebované energie.

Pasivní domy v blízkosti našeho hlavního města

Mnoho rodin i jednotlivců se stěhuje do Prahy a okolí z různých důvodů, přičemž mezi zásadní patří studium nebo vyhovující pracovní pozice s dostatečným platovým ohodnocením. Pasivní rodinné domy u Prahy sice nepatří k nejlevnějším, ale nabídnou komfort a vše důležité v dosahu. Před samotným investováním promyslete možnost mít jak atraktivní architektonický design, tak unikátní stavební technologie.

Ve výstavbě pasivních domů stále dochází k rozvoji, jelikož tyto druhy budov vynikají mnoha přednostmi a hlavním cílem je dosáhnout dalších zlepšení pro uživatele. K výhodám patří hodně nízké náklady za energie, kdy úspory dělají až devadesát procent v porovnání s běžným provozem domu. Budete se pohybovat a odpočívat v antialergenním prostředí, kde nechybí stálý přívod čerstvého vzduchu bez průvanu. Výkyvy teplot nijak nepocítíte, místnosti budou mít připravené příjemné teploty bez ohledu na to, zda půjde o zimu nebo letní pařák.

Novostavby u Prahy s vysokou úsporností

Pasivní domy Zlonín leží pouhých sedm kilometrů na severozápad od hlavního města. Bydlení blízko Prahy bude zahrnovat přes stovku domů s jedinečnými technologiemi. V každém domě objevíte kompletní stavební vybavení s podlahovými krytinami a domácnost s inteligentním ovládáním. Například se vzduchotechnika s rekuperací postará o čerstvý vzduch a zároveň o snížení tepelných ztrát spojených s výměnou vzduchu. Hybridní fotovoltaická elektrárna bude zase uchovávat vyrobenou a momentálně nespotřebovanou elektrickou energii z FV panelů.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *