V Praze a ve vlastním, komu by se tohle nelíbilo?
V Praze a ve vlastním, komu by se tohle nelíbilo?

Matka měst, i tak se v minulosti běžně říkávalo Praze. Nakonec, velkoměsto evropského formátu je to stále, občanská vybavenost je všude doslova na jedničku a určitě nenajdete někoho, kdo sem přišel z okresního města za prací nebo láskou a pak zalitoval. Naopak, prostředí pro život, budování kariéry i založení rodiny je tu přímo vynikající. Proudila tu po staletí slavná historie, některá místa jsou prostě nezapomenutelná. Kdo by tu potom nechtěl žít trvale?

Na Vackově je ideální lokalita pro mladé páry

Skvělé místo, kde se usadit a prožít tu celý život. Prodej bytů na Praze 3 je výborná příležitost pro nový start. Lokalita Na Vackově nabídne více než tři stovky různých jednotek, takže vybírat je určitě z čeho. Pestré zázemí v podobě několika restaurací, čerpací stanice, lékárny, škol od mateřské až po vysokou. Dům dětí a mládeže, budova pošty, pizzerie. To vše v docházkové vzdálenosti, na všechna místa to budete mít pouhých pár minut chůze. Nestojí už tohle za zvážení?

Žižkov je historickým sídlem, roste tu nová čtvrť

Dřív byl jednou z těch chudších částí Prahy, dnes ale zažívá nebývalý rozkvět. V poslední generaci v Žižkově vyrostla perfektní infrastruktura a v příštích letech se vše ještě dovede blíž k úplné dokonalosti. Takže investovat do bytu už teď, to je nepochybně velmi racionální rozhodnutí. Byty v Praze na Žižkově nabízí perfektní zázemí, co jednou může posloužit i vašim dětem nebo třeba i vnoučatům.

Prahu budete mít jako na dlani

Balkon nebo prostorná lodžie umožní vychutnat večerní atmosféru Prahy, která je prostě nezaměnitelná. Zelené parky v okolí, jako třeba Židovské pece nebo samotný historický Vítkov, lákají k procházkám a odpočinku po práci. Vlastně, když jsme u té historie, víte, co se na Vítkově před skoro 600 lety vlastně odehrálo?

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *