mokré čištění koberců

Půjčovna čističů koberců Praha
Půjčovna čističů koberců Praha
Bojujete stále se špínou, mastnotou a usazeným prachem? Už jste zkusili všechno, ale stále sto není ono? Pokud všechny vaše normální postupy i technika zklamaly. Je tu ještě jedna metoda. Říká se jí mokré čištění a je výrazně účinnější než všechno, s čím jste se dosud setkali.

V čem spočívá? Ve vpravení čistícího roztoku přímo do látky koberce nebo čalounění nábytku. To vpravení roztoku pod tlakem umožňuje právě onomu roztoku dostat se přímo mezi vlákna tkaniny a tam nabrat špínu, ke které se běžný proud vzduchu nedostane. Případně ji nedostane ven.

Po krátké době pobytu uvnitř látky je roztok opět vysát do sběrných nádob přímo v našich vysavačích. Neunikne nám tedy ani smítko prachu a ani nic jiného.

To jsme vám ale ještě neřekli to nejpodstatnější, tedy fakt, že si právě takové stroje můžete vypůjčit u nás, tedy v půjčovně čističů koberců Praha. Nabízíme přístroje pro domácnosti, byty i k kanceláře. Prostě kamkoli kde potřebujete všechno pořádně vysát a definitivně se toho zbavit.

Bonusem tohoto procesu je velmi dobrá udržitelnost koberců a nábytku v následujícím čase. Špína se totiž pod povrch tak rychle nedostane a vy si můžete dlouhou dobu udržovat koberce čisté vlastními silami. Pro více informací ohledně zapůjčení stroje kontaktujte zákaznickou podporu půjčovny čističů koberců Praha. V nabídce jsou nové stroje Karcher Puzzi 10/1.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *