konopná kosmetika

konopná kosmetikaKonopí, konopná semínka a vše s touto rostlinou spojené, je v posledních letech oblíbenou přísadou nejrůznějších produktů. Nejen konopná káva, ale také konopná kosmetika trhají rekordy v prodejnosti. Tu nejkvalitnější, nejlepší a zároveň i nejlevnější konopnou kosmetiku naleznete v e-shopu drogerie-slevy.cz.

Jelikož je hlavním mottem eshopu „Šetříte na potravinách, ale přemýšlíte nad tím také při nákupu drogerie? Pak je tu drogerie-slevy.cz.“, můžete si být opravdu jisti, že zde najdete tu nejlevnější kosmetiku z konopí.

Nejprodávanější konopná kosmetika Cannabis

Kosmetika z konopí je skutečně velice oblíbená, ale existuje jen pár produktů, které mezi zákazníky vedou na celé čáře. Těmi jsou Cannabis Herbal Therapy Konopný vlasový šampon a Cannabis Konopí odličovací mléko pro problematickou pleť.

Vlasový šampon z konopí Cannabis je vhodný pro všechny typy vlasů, je vysoce kvalitní a díky receptuře s obsahem oleje z konopí setého profesionálně pečuje o váš vlasový porost. Ošetřuje a zjemňuje jak poškozené vlasy, tak i vlasovou pokožku.

Odličovací mléko s konopným extraktem je určeno zejména pro ženy s normální až smíšenou pletí. Mléko má protizánětlivé účinky, je dermatologicky testováno a navíc zcela bez alkoholu, takže vaši pokožku po použití nepodráždí. Důkladně a jemně odstraňuje nečistoty a make-up z pleti, obsahuje vitamíny, zklidňující rostlinné extrakty a k tomu ještě navrací pleti přirozenou rovnováhu.

Komu je konopná kosmetika určená?

Konopná kosmetika je ale určena takřka každému, zejména pak těm, kteří mají citlivou pleť a „normální“, chemicky připravovaná kosmetika jim tvoří na obličeji například flíčky nebo pupínky. Konopná kosmetika Cannabis je proto vhodnou variantou pro všechny, kteří chtějí vypadat dobře a nebát se o obsah své peněženky.

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..