Vaše drahá polovička se nabídla, že se dnes bude starat o děti? V práci máte možnost skončit dříve? Tato slova zní jako rajská hudba. Máte totiž volné odpoledne! Jak využít tento skvělý čas?

Hurá na wellness!

Asi první, co vás napadne. Zajít si na relaxační masáž v Praze, nebo se vydat tam, kde jste si již dlouho přáli relaxovat. Privátní wellness v Ostravě je také skvělá volba pro ty, kdo to mají do stověžatého města daleko. Wellness vám dovolí restartovat své síly a dopřát si tolik potřebný odpočinek. Konečně budete mít možnost se zaměřit na odpočinek a na nabírání sil. Dejte si něco dobrého k snědku a zajděte si párkrát do sauny. Skvělé odpoledne, nemyslíte?

Zajděte za novými zážitky

Objednejte se na zajímavou přednášku ve svém okolí, zajděte si do kina nebo do divadla, objevte zajímavou výstavu. Nové zážitky a podněty vám přinesou tolik potřebný vítr do plachet. Nové nápady a kreativní myšlení vám pomohou v práci i v osobním životě. Využijte svou chvíli jen pro sebe k tomu, abyste si rozšířili své obzory.

Lekce jógy nebo tance

Během volného odpoledne se ale můžete věnovat i pořádné porci pohybu. Zumba, jóga, nebo třeba taneční lekce – to vše se koná každý den, jen na to běžně nemáte čas. Užijte si volnost a radost z pohybu plnými doušky. Kam to dnes bude?

Meditace aneb jdeme do hloubky

Volné odpoledne ale můžete použít i k tomu, abyste si udělali pořádek s některými záležitostmi ve svém životě. Meditace je skvělý způsob, jak zatočit s nechtěnými energiemi ve svém životě nebo bytě. Můžete si vyčlenit prostor, abyste na papír sepsali věci, kterých se chcete zbavit. Bude se jednat o již nepotřebné myšlenky, nebo o vzorce chování? Udělejte si čas pro pořádnou čistku.

Volné odpoledne je jako dar z nebes. Jak jej využijete?

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *