Jak si správně zorganizovat stěhování?
Mediamodifier / Pixabay

Nemusíme si nic povídat – stěhování je hlavně o dobré organizaci. Ať už se rozhodnete si stěhování zorganizovat sami nebo s pomocí specializované společnosti, je dobré si předem rozhodnout, co budete převážet a vše si pečlivě přichystat předem.

Levné stěhování Praha

Pokud jste se rozhodli využít služeb specializované společnosti máme pro Vás několik informací od odborníků levne stehovani Praha. Připravte si podrobný seznam veškerých stěhovaných věcí. Jedině tak vám kterákoli stěhovací společnost bude moci poslat odpovídající ceník svých služeb, a vy si budete moci získat tu nejlevnější a ušetříte nějakou tu korunu. Tento seznam je dobrý také ke kontrole, zda vám všechny krabice dorazily na místo určení v pořádku a všechny.

Popište své stěhovací krabice

Každou krabici si pečlivě popište, a to nejen nápisy, do kterých místností jsou věci v ní určeny, ale také co zhruba obsahují (například kuchyně – nádobí). Dobré je připsat na krabice také slova, jako je „křehké“ nebo „touto stranou nahoru“. Dobré je označit si krabice štítky nebo popisky jak z horní strany krabice, tak také z boční strany (někdy budete mít krabice naskládané na sobě).

Výběr společnosti

Na základě cenové nabídky, kterou od stěhovací společnosti obdržíte, se pak můžete rozhodnout pro využití jejích služeb. Dle informací společnosti Levne stehovani Praha Vám dobrá společnost pro stěhování pošle technika, který by měl zdarma a přesně nacenit celou službu. Důležité je myslet na to, abyste měli kam připravit dodávku či  kamion, to znamená zajistit dostatečný prostor například před domem. Čím kratší bude vzdálenost auta a vašeho bytu, tím kratší dobu bude nakládání trvat a tím méně zaplatíte. A navíc tak minimalizujete riziko poškození svých věcí.

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..