Girl Stuffed Toys Toys Play  - luchohenao / Pixabay

Sice si děti před několika dny rozbalily vysněné dárky pod vánočním stromečkem. Pokud jste však na něco zapomněli, můžete hračky ještě opožděně dokoupit. Velké popularitě se těší především dětské kuchyňky, s nimiž si vyhrají nejen dívky, ale i mnozí chlapci, kteří se chtějí stát slavnými šéfkuchaři.

Chtějí vám ratolesti pomáhat v kuchyni, ovšem bojíte se, aby si neublížily? Co takhle jim pořídit rovnou vlastní kuchyňku? Jestliže si myslíte, že kuchyňky patří mezi hračky pro holky, opravdu jste na omylu. I chlapci velice rádi vaří, a tak jim nebraňte jejich snům.

Jaké dětské kuchyňky existují?

Současný trh je opravdu rozmanitý a nabízí nepřeberné množství možností. Dětské kuchyňky se liší především velikostí a materiálem. Zatímco některé jsou dřevěné, jiné zase plastové. Zájem je hlavně o dřevěné varianty, přestože jsou dražší. Výhodou totiž je jejich dlouhá životnost a vysoká odolnost. Plastové dětské kuchyňky jsou levnější volbou, nicméně nejsou tak pevné, často se rychle poškodí.

K dětským kuchyňkám dokoupíte také:

  • potraviny,
  • čajový set,
  • různé nádobí,
  • zástěry.

Postupně se dají dokupovat různé potraviny do dětské kuchyňky. Bývají opět buď plastové, nebo dřevěné. Připraveno je vše od ovoce přes cukroví až po pečivo. Záleží na tom, co za kulinářské pochoutky chtějí vaše děti připravovat.

Další hračky pro děti

Sortiment s hračkami je vskutku pestrý. Jakmile pořídíte dětskou kuchyňku, nabízí se vám i panenky, plyšáci či kreativní hračky. Mozkové buňky potrápí puzzle. Stejně tak si ratolesti rády hrají na policajty či hasiče, a proto jim kupte vhodné kostýmy. Chlapci vyzkouší dětské nářadí, nejmenší děti zase interaktivní hračky či houpacího koníka. Závěrem ještě nezapomeňte na hračky do vany, které vaše děti zabaví i při každodenní hygieně.

Similar Posts

1 komentář

  1. Kuchyňku jsme pořizovali na Vánoce a musím říct, že účel plní skvěle a zatím neomrzela. Dnešní kuchyňky mají tolik vychytávek a funkcí, že bych si s ní vydržela hrát také. Renata

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..