Zatímco na začátku vztahu si obvykle vystačíme s chemií lásky, jak se říká endorfinům, které nás dělají vzájemně přitažlivými, časem hormony přestanou stačit a dobrému sexu se hodí pomoci. Jedním z pomocníků, který ve vztahu rozhodně nesmí chybět, je vibrátor. A u jednoho rozhodně zůstat nemusí.

Jestli se na něčem nemá šetřit, tak jsou to vibrátory. Nejde teď ani tak o jejich cenu, jako spíše o to, že u jednoho jediného byste zůstávat neměli. Vibrátor má totiž skutečně mnoho podob, a co model, to jiné možnosti sexuálních hrátek. Zcela jiné zážitky vám umožní objevovat vibrační vajíčka, na jiné se hodí masážní vibrátor.

Vibrátor jako sofistikovaný nástroj lásky

Vibrátory za poslední léta postoupily na vyšší level. Do jejich vývoje se pustily ženy a místo napodobování mužského přirození se tito pomocníci naučili, o co ženy doopravdy stojí. Už to není o věrnosti kopie pánského přirození, právě naopak. Vibrátory se staly malými partnery do kabelky, mnohdy s až neuvěřitelně zdařilým designem. Umí stimulovat naše bradavky, klitoris, a dokonce lépe než my samy vědí, kde máme bod G.

Vibrační vajíčka místo vibrátoru v podobě penisu

O tom, že na velikosti sice záleží, ale ne zrovna u vibrátoru, by mohla mluvit vibrační vajíčka. Tyto tvarově velice specifické vibrátory se staly oblíbenými pro různé způsoby stimulace při partnerských hrátkách. Ty s dálkovým ovládáním umožňují ještě více. Svěřit totiž svůj orgasmus do rukou partnera můžete i na vzdálenost několika metrů.

Masáž úplně všude

Dalším moderním fenoménem mezi partnerskými sexuálními pomůckami je masážní vibrátor. Tento univerzální nástroj umí skutečně masírovat – třeba zatuhlou šíjí nebo namožené svaly. Ale současně stimulovat a přivodit neskutečně rychlý a intenzivní orgasmus. Protože na pořádné obrátky nejsou masážní vibrátory, známé i jako masážní hlavice, skutečně skoupé.

Similar Posts

1 komentář

  1. Velmi cenné informace, děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.