Kolokočárky nebo cyklokočárky pocházejí ze zahraničí, ale od roku 2017 se vyrábějí i v ČR. Hned si získali velkou oblibu. Proč?

Hlavní výhody Kolokočárku

Kolokočárek je vlastně, jak už napovídá jeho název, spojení kola a kočárku. Určen je všem těm, kteří se ani s dětmi nehodlají vzdát aktivního životního stylu, jsou stále v pohybu a chtějí jezdit se svými ratolestmi na výlety. Kočárek lze použít pro děti zhruba od půl roku do věku sedmi let.

Klíčovou výhodou je především umístění kočárku, tedy prostoru, kde sedí dítě, v přední části celého systému. Maminka tak má možnost na své dítě během jízdy vidět, tudíž ho má pod kontrolou. Dítě je usazeno po směru jízdy, může tak sledovat okolí a současně s ním dospělý dokáže komunikovat. Díky tomu vás společné cesty budou ještě více bavit.

Samozřejmostí je také naprostá bezpečnost celé konstrukce v podobě kvalitního brzdného mechanismu a stabilního usazení korby kočárku. Dítě je pak v sedačce fixováno bezpečnostním pásem a o jeho dokonalé pohodlí se stará prodloužený tvar, který zároveň u menších dětí slouží i coby podpěrka pro hlavu.

Kolokočárek pro handicapované děti

Svezení si mohou dopřát i ty děti, kterým zdravotní omezení umožňuje se jen velmi obtížně udržet v samostatném sedu. Kolokočárky z dílny společnosti Tradecon Trading s.r.o, která s jejich výrobou v tuzemsku pro mimořádný zahraniční úspěch započala v roce 2017 i u nás, jsou ve své inovované verzi vhodné i pro děti handicapované. Speciální Kolokočárek jim tak dovolí poznávat svět a překonávat bariéry, které běžné cestování této skupině přináší.

Na pořízení Kolokočárku je možné získat rovněž příspěvek prostřednictvím nadací. Tradecon Trading s.r.o.  současně navázal spolupráci s partnery z řad nadací a stacionářů. Do pomoci se samozřejmě zapojují i rodiče dětí zcela zdravých. Chcete-li si na vlastní oči Kolokočárek prohlédnout, vyzkoušet a dozvědět se více o jeho výhodách, zavítejte na jednu ze série předváděcích akcí, které odstartují v dubnu 2018.

Aktuální informace najdete na webu http://www.kolokocarek.cz/ nebo https://www.facebook.com/search/top/?q=cyklokocarek.eu

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *