Léto se pomalu ale jistě blíží a právě nyní přichází ten správný čas na výběr letního tábora pro Vaše ratolesti. Nabídka na trhu je skutečně pestrá, ale pokud chcete, aby si Vaše dítě mělo na tábor mnoho krásných vzpomínek, je důležité pečlivě vybírat. Existují nejrůznější typy táborů, které se mohou např. specializovat na různé sporty, kroužky apod. Dětský letní tábor “Létě na statku” je originální a Vaše děti zaručeně nadchne.

Letní tábor, kde se děti rozhodně nebudou nudit

Na tomto táboře se děti rozhodně nebudou nudit. Je pro ně připravena spousta zajímavých aktivit, které dokáží rozvíjet jejich tvořivost, zodpovědnost a samozřejmě si užijí i dostatek zábavy se svými vrstevníky. Obrovskou výhodou je, že přicházejí do každodenního kontaktu s přírodou i se zvířaty a naučí se je tak respektovat a starat se o ně. Dětský letní tábor “Léto na statku” je připraven pro všechny děti, které mají rádi domácí zvířátka. Děti si zde budou budovat kladný vztah ke zvířatům. Pro každé dítě se tak tento tábor stane perfektním zážitkem.

Kouzlo Barokního statku v Benicích uchvátí každého

Tábor je pořádán na Barokním statku v Benicích, který se nachází ve Středočeském kraji. Statek nabízí vhodné a bezpečné zázemí pro děti všech věkových kategorií. Děti zde každý den přichází do kontaktu s nejrůznějšími domácími zvířátky a v případě jejich zájmu se mohou aktivně zapojovat do každodenní péče a krmení. Kromě péče o zvířátka si děti užijí i běžné táborové aktivity, jako jsou např. celotáborové hry, bojovky, diskotéky, výlety atd. Během tábora jsou děti ubytovány v dřevěných chatičkách bez podsady či v teepee. Toto ubytovací zázemí je umístěno zhruba 300 m od samotného statku, a to na přilehlé louce. V těchto místech je samozřejmě k dispozici i sociální zařízení.

Pro právě dětský tábor “Léto na statku”?

Pokud se rozhodnete pro tento dětský tábor, zajisté nebudete litovat. V průběhu celého tábora se o děti budou starat proškolení pracovníci a zkušení vedoucí, kteří si dokáží poradit i v případě nepříznivého počasí a nelézt tak pro děti vhodné aktivity. Díky létu na statku se děti naučí základní péči o domácí zvířátka a získají přehled, který se jim bude hodit i v průběhu školní docházky. Pokud chcete, aby si Vaše dítě letní prázdniny skutečně užilo a mělo samé krásné vzpomínky, neváhejte a zarezervujte mu místo. Vzhledem k oblíbenosti tábore se kapacita rychle naplňuje.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..