Není to tak dlouho, co vody zdravého stravování rozvířila kontroverzní pamlsková vyhláška. Řada provozovatelů bufetů namítala, že podle stanovených parametrů (zejména množství tuku, cukru a soli) nelze připravit žádné chutné jídlo.

Ovšem jak se ukázalo, nejvíce křičeli ti, kdo si do svých provozoven nechávali dovážet drahé polotovary, které pak dětem prodávali ještě dráž. Síť Refresh bistro naopak sází výhradně na čerstvé suroviny od prověřených dodavatelů, z nichž dokáže sestavovat lákavá menu pro děti všech věkových kategorií.

Koronavirus je neutlumil, dokonce se rozšiřují

A ránu jim nezasadilo ani zavření škol kvůli koronaviru. Naopak. Díky prosazování moderních trendů v oblasti výživy i zpracování kvalitních surovin rozšiřují od tohoto září své služby více než dvojnásobně. Zatímco dosud fungovalo pod touto značkou 17 školních bister, od nového školního roku jich bude hned 35.

Bufet, kde si každý najde to své

A co si mohou děti dopřát? Výběr je opravdu široký. Pro rychlou konzumaci se hodí zapečené tousty nebo obložená brioška, milovníky čerstvých surovin pak jistě zaujme smoothie, zeleninový salát nebo domácí bílý jogurt s müsli, čokoládou nebo třeba ovocem. A nechybí ani nabídka polévek nebo ovocné kapsy pro milovníky sladkých obědů.

A zmínit bychom měli i nabídku pro učitele v podobě kávy apod. A jak bude zajištěno, že se nepovolené produkty nedostanou do rukou žákům? Každé z dětí obdrží zdarma svůj zákaznický účet, takže obsluha okamžitě uvidí, co a komu lze prodat.  Přijímají tu kromě hotovosti i platební karty, stravovací poukázky nebo přednabité body na zákaznických kartách. Děti tedy nemusí být neustále zatěžovány držením hotovosti, je to zcela zbytečné.

Tyto provozovny se navíc přizpůsobí jakémukoliv prostoru. Mohou mít totiž podobu stánku i plnohodnotného obchodu s posezením, dovolit si je tedy může každá škola. Více se dozvíte na stránkách Refreshbistro.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *