Couple Wood Woman Wedding Human

Přemýšlíte o tom, čím byste oživili své erotické hrátky? Možností je celá řada a dnes vám proto zkusíme nabídnout ty, na které se při návštěvě obchodů s erotikou až trestuhodně často zapomíná.

Anální vibrátory povzbuzují experimentování

Příznivci originálního a odvážného sexu určitě ocení nevázané anální vibrátory z ohebných a pružných materiálů. Od vaginálních je poznáte snadno: bývají štíhlejší a často tvarované do podoby několika spojených kuliček. Nezbytnou součástí této pomůcky je rozšířená protizákluzová patka. Ta jí zabrání, aby se dostala příliš hluboko do vašich střev. Kvalitní anální vibrátory mají centrum vibrací a vibračních pulsů soustředěno v krčku – místě za patkou – a mohou tak velmi kvalitně stimulovat oblast svěrače, která je vůči vibracím nejcitlivější.

Erotické fantazie pro oba

Chcete zažít sex „jako od cizího“, a přitom nijak netoužíte po výměně partnera či partnerky? Dokáží vám pomoci návleky na penis, jenž změní jeho tvar i velikost. A pokud si opatříte ty, vylepšené různými stimulačními výstupky a dalšími nevšedními prvky, zjistíte, že dokáží pomoci k uspokojení i ženám, kterým jinak obyčejný vaginální sex zpravidla nestačí.

Když to vibruje, nebojte se toho

Mezi vibrátory patří i čím dál více oblíbená vibrační vajíčka. Ačkoliv ještě donedávna patřila mezi opomíjená sexuální dráždidla, dnes jsou k dostání v nejrůznějších příjemně oblých tvarech bez jakýchkoli ostrých hran. Nejčastěji bývají vybavena pevným a odolným kabelem, ale existují i v pohodlnějším provedení na dálkové ovládání.

Co by nemělo chybět single milovníkům potěšení

Pokud právě není žádná partnerka v dohledu nebo je sexuální apetit mezi milenci rozdílný, mohou tento nedostatek odstranit umělé vagíny. Hodí se i ve chvíli, kdy nedáte dopustit na opravdu hluboký zásun (ovšem žena má o erotických chvílích poněkud jiné představy) či pro okamžiky, kdy se chcete oddávat jen a jen svým fantaziím.

A kam se vydat pro široký výběr erotických pomůcek všeho druhu a za výhodné ceny? Vyzkoušejte sexshop Vibratory-online.cz.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..