Smart Tv Control Tv Home

Uvažujete už delší dobu o pořízení internetové televize, ale nevyhovuje vám žádná z nabídek? Nechcete platit za spoustu nepotřebných programů jen proto, že díky nim získáte přístup ke svým oblíbencům?

Už nemusíte. Moderní internetová televize vás v tomto ohledu nijak neomezuje. A jak si vybrat tu NEJ? Hledejte tyto služby a nabídky.

Chytré funkce na jedno stisknutí

Nabízí je už téměř všichni, ovšem ne vždy v potřebném rozsahu. Možnost sledovat filmy a seriály zpětně je už téměř samozřejmostí. Chybět by však neměla ani funkce pozastavení vybraného TV pořadu a jeho následné spuštění, tlačítko na přetáčení reklam, uložení oblíbených pořadů „na později“ i chytré vyhledávání.

Televize, co vás inspiruje

Nevíte, na co se dívat, nebo zkrátka chcete vědět, co „frčí“? Vyberte si televizi, která vám podle historie vašeho zhlédnutého programu vybere šikovné tipy pro dnešní den a zároveň vám ukáže, na co se dívají ostatní uživatelé. Vyhnete se tak zdlouhavému projíždění programů na jednotlivých stanicích i bezcílnému bloumání v archivech.

Vyřešte zároveň i přechod na DVB-T2

I když bylo aktuálně vypínání starých TV vysílačů pozastaveno, velice brzy bude tato otázka opět aktuální. Chytrá internetová televize vás nutnosti pořizování nového set-top boxu nebo dokonce televizního přístroje zcela zbaví.

Pokud si navíc vyberete tu z https://www.nej.cz/, dorazí za vámi domů i lokální technici, kteří vám se zapojením pomohou. A počítat můžete i s odbornou pomocí po telefonu. Na výběr dostanete z více než 200 stanic (včetně HD programů), jež můžete sledovat i ve svém počítači nebo třeba na chytrém telefonu či tabletu.

Náš tip: k dispozici budete mí i videotéku HBO, obsahující i ty nejnovější hity.

A pro maximální spokojenost si lze sjednat i rychlý internet, který zvládne i vaše nejnáročnější požadavky. Přidejte se k více než 120 000 spokojených zákazníků a zažeňte nudu ještě dnes.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..