klimkin / Pixabay

Společnost DRFG a jejich investiční fondy jsou velkým fenoménem současnosti. Mnoho investorů sleduje rychlý vzestup této společnosti a určitě se najdou i mnozí, kteří chtějí od investiční skupiny DRFG mnohé odkoukat. Velkou předností je cíl této společnosti, který je úspěšně plněn. Jde o zhodnocování kapitálu skrz investice do majetkových podílů velmi perspektivních společností a také do mnoha projektů, které dávají smysl. Všechny jsou na území České republiky. Soustředěná pozornost je na oblast nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb a telekomunikací, kam jsou peníze investovány.

Společnost DRFG

Společnost DRFG je zaměřena na investice do dlouhodobě perspektivních, výnosných a zajímavých nemovitostí a projektů na území České republiky. Přihlíží na polohu projektu a také možnosti dalšího rozvoje dané nemovitosti. Vyhledává výrobní, obchodní či skladové prostory, administrativní budovy, rezidenční projekty i prodejní jednotky nadnárodních řetězců, které mají velký potenciál.

Nově v oblasti zdravotnictví společnost DRFG buduje také síť lékáren pod obchodní značkou ,,Lékárna Na zdraví“. Pokud jde o divizi energetiky, investuje do teplárenství, kombinovanou výrobu elektřiny a tepla, dále pak větrné i vodní elektrárny. Prvním realizovaným projektem byla Teplárna Šternberk pro výrobu tepla a elektrické energie z biomasy. V oblasti telekomunikačních technologií jsou zahrnuty dlouhodobé zkušenosti jak s topologií, tak i s budováním a provozem telekomunikačních prvků. Jsou zde podporovány stávající i nově budované komunikační infrastruktury.

Formy investic v DRFG

Společnost DRFG nabízí dva druhy fondů. První fond je zaměřený na firemní i státní dluhopisy. Minimální investice činí 100 korun měsíčně a můžete začít s malým obnosem od úplného začátku. Druhý fond zaměřený na nemovitosti. Skrze podílové listy se stáváte spoluvlastníkem nemovitosti. Fondy DRFG jsou specifické skutečností, že podporují firmy pouze v České republice a investované i zhodnocené peníze v naší republice také zůstávají. Díky tomu je také vytvářeno množství pracovních příležitostí pro české zaměstnance. Hledáte-li způsob, jak podpořit rozvoj v naší zemi a zároveň zhodnotit své investice, tyto fondy jsou dobrou volbou. Další zajímavou příležitost společnost vytvořila pro studenty. Pomocí projektu Unifer lze již při škole získat se společností DFRG zkušenosti skrze práci na reálných zakázkách.

Efektivní systém DRFG

Investice do podílových fondů anebo investice do DFRG dluhopisů budou vaše peníze efektivně zhodnocovat. Společnost DRFG si dlouhodobě vybudovala dobré vztahy s významnými fondovými centry v Evropě. Disponuje evropským pasem pro možnost obchodování po celé Evropské unii. Společnost DRFG má svůj systém velmi propracovaný a klade důraz na stabilitu svého investičního byznysu. Ten není závislý pouze na lidském faktoru a možnosti jeho selhání, ale myslí i na zadní kolečka. Výše zmíněné druhy investic zaručují svoji stabilitu skrze oblast telekomunikace, energetiky, zdravotnictví a nemovitosti. Společnost investuje do oblasti výroby a pozorně dbá na skutečnost, aby peníze zůstaly u nás doma a nebyly vyváděny ven z České republiky. Tato skutečnost výrazně odlišuje společnost DRFG od většiny její konkurence a stojí za to jejích fondů využít.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..