Vacuum Cleaner Robot Budget  - ed_rsnhr / Pixabay

Úklid domácnosti je pro mnoho z nás stále ještě palčivým tématem. Ubírá nám totiž cenný volný čas, který bychom jinak mohli trávit například u svých koníčků nebo s rodinou. A jak si všechno usnadnit?

Zapomeňte na staré dobré pomocníky, kteří potřebují sáčky do vysavače a mnohdy z naší strany i značkou fyzickou kondici, abychom je vůbec „zmohli.” Řešením je doba robotická, a to se vším všudy.

Robovysavače vás překvapí v mnoha směrech

Jsou čisté, rychlé a téměř bezúdržbové. Navíc se vejdou i tam, kde se s běžným nástavcem nedostanete. A pokud je postavíte před složitější terén (například schodiště nebo různé typy podlah), poradí si bez ztráty kytičky.

Ano, uznáváme, že ještě nedávno to pro tyto vysavače rozhodně samozřejmostí nebylo. Ovšem na trhu je dnes už několikátá generace, která všechny nešvary té předešlé s poměrně slušným skóre odstraňuje. A na co se tedy těšit?

Když chcete maximální komfort při užívání

Kvalitní robotický vysavač stačí jen naprogramovat, a o nic dalšího se starat nemusíte. Tento krok se však vyplácí nepodceňovat. Zadání přesných parametrů je důležité pro další správné fungování vysavače. Ale není třeba se bát. Mýty říkají, že v místnosti nesmíte po tomto kroku již s ničím hýbat a že i židle odsunutá od stolu vysavač spolehlivě resetuje. A jak je to ve skutečnosti? Nic tak tragického se neděje. Vysavač jednoduše překážku objede a pokračuje dál po nastavené trase.

A co dalšího je k mání?

  • Vysavače není nutné resetovat ani programovat při přechodu na různé typy povrchů, díky vestavěným čidlům si poradí sám.
  • Pyšní se nárazníkem se zpomaleným dotekem, nemusíte se tedy bát narážení do zdí apod.
  • Sám detekuje nebezpečné oblasti, jako je třeba schodiště, a vyhne se jim.
  • Nabídne i speciální systém, který nezapomene na žádné smítko v rohu nebo podél stěn. Tam, kde byste museli z vysavače sundavat nástavec, se ten robotický přepne zcela bez vaší pomoci.

Šikovných funkcí najdeme mnohem více. Seznamte se s nimi u robotických vysavačů těch nejlepších značek v e-shopu Okay.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..