Japonské stěny

Japonské stěnyTouha po poznávání a objevování něčeho nového žene člověka vpřed již od nepaměti. Patříte-li mezi zaryté cestovatele, kteří rádi objevují více, či méně exotické destinace, neměli byste opomenout návštěvu Řecka – kolébky evropské civilizace. Mezi velké sny cestovatelů však patří také návštěva okouzlujícího Japonska – země mnoha kontrastů, barev a kultur. Chcete-li mít alespoň kousek japonské nebo řecké kultury u sebe doma, nemusíte začít balit a hledat nejbližší let, stačí si prohlédnout rozmanitou nabídku e-shopu unoal.cz, který mimo jiné nabízí také japonské posuvné stěny nebo originální římské rolety pro váš maximální komfort.

Ochranu před sluncem i zraky zvědavců zajistí speciální posuvné stěny

Ačkoli slunečních paprsků nebylo v tomto roce přespříliš, jejich intenzita zůstala i tak nemalá. Co vás před sluníčkem v interiéru stoprocentně ochrání? Odpovědí mohou být speciální japonské posuvné stěny, které nejen, že minimalizují počet slunečních paprsků dopadajících do pokoje, mohou vás také uchránit před zvídavými zraky zvenčí nebo rozdělit místnost na několik menších sekcí. Japonské posuvné stěny působí velmi elegantním dojmem. Ovládání stěn je založeno na klasickém manuálním principu, ale pořídit si můžete i stěny s ovládáním motorovým. Stěny jsou potaženy speciální látkou z kolekce Inside Combi Book a Inside Revolution.

Vysoce designové římské rolety

Jako za časů starého Říma – tak si můžete připadat se speciálním druhem rolet, který promění vaši místnost v dokonalou oázu klidu a pohody. Římské rolety zabraňují prostupu slunečních paprsků do místnosti a zároveň působí vysoce elegantním dojmem. Díky širokému výběru látek, kterými jsou rolety potaženy, si dokonalý bytový doplněk může vybrat každý z vás. Jak římské rolety, tak i japonské posuvné stěny zakoupíte v e-shopu unoal.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..