ID-100105507Pro začínající i zkušené hráče se hodí každý nový web, kde se dají zdarma najít různé druhy her online. Je zcela na vás, jestli si vyberete nějakou logickou nebo oddechovou hru. Můžete být příznivci bojovek, her na skóre nebo karetních druhů. Hry online – to je nabídka pro hráčky a hráče v každém věku. Nechybí hry pro nejmenší, pro dívky a kluky, pro teenagery, ale také pro dospěláky, kteří si najdou chvilku na zábavu.

Hry zdarma se vám budou líbit po stránce zpracování nebo náročnosti – každý oceňuje zcela něco jiného. K nabízeným bojovým hrám patří třeba Gravitee Wars, kde lze očekávat neobyčejný vesmírný souboj na malých planetách. Budete muset sestřelovat nepřátele a také je ničit. Směr střel však ovlivňuje gravitace a nepůjde zase o tak lehký úkol. Pro milovníky bojovek je zajímavá hra Frantic Frigates, kdy vyplujete na moře a začne boj se zákeřnými žraloky a piráty. Mezi tím budete sbírat poklady a likvidovat bosse úrovně.

Máte rádi střílečky? V jiné hře se třeba pusťte do likvidace zombie nebo jiných příšer. Elitním odstřelovačem se stanete ve hře Sniper school. Samozřejmě to nepůjde tak lehce a nejprve musíte absolvovat sniperskou školu, kde se naučíte zacházet a zabíjet se sniperem. Budete trénovat na několik terčů a pak půjdete přímo do boje. Hra Dogflight 2 je zaměřena na plnění zadané mise. Stanete se pilotem pěkného letounu a během svého letu budete muset sestřelit několik nepřátelských letounů, vzducholodí a budete se muset pustit i do bombardování měst a dalších cílů.

Holčičky a dívky ocení spíše speciální hry pro dívky, kde si oblíbí i hru Cool Nails Designs, v této hře nepůjde o nic jiného než o zkrášlení nehtů pomocí skvělých barev a vzorů. S hrou Barbie v Japonsku se přenesete do stylu japonské kultury a oblékání. Lagoona Blue Haistyles, Clawdeen Wolf Haistyles a Frankie Stein Hairstyles jsou holky, které potřebují vaši pomoc s úpravou vlasů, líčení a oblečení. Dostanete za úkol se postarat, aby vypadaly co nejlépe.

Hry pro dva si užijete se svými kamarády, ale když nikoho nenajdete, nemusíte zoufat – zahrajete si proti počítači. V Super Deathmatch vyhrává přesnější! Proti sobě si zabojujete házením kamenů a dalších věcí. V tankové hře Tanks si musíte dobře vypočítat směr a intenzitu větru. Nepřítel musí být zneškodněn co nejdříve!

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..