Na hračky pro děti jsou kladeny stále větší nároky. Vyvíjí se jejich design, mění se materiály a vlastně i samotné hračky. Děti chtějí neustále obejvovat nové hry a vy jim to koupí nové hračky můžete zajistit. Představujeme vám zajímavé hračky, které se objevily na pultech teprve nedávno a ihned si získaly velkou oblibu. Možná by mohly zajímat i vaše dítko.

Dětský domeček Neat Tidy – ideální pro venkovní hraní!

Dětský domeček Neat Tidy růžovýDětský domeček Neat Tidy je novinka, která potěší zejména malé slečny. Jedná se o domeček na hraní, který je určený pro venkovní použití. Malé holčičky díky němu získají své království. Domeček Neat Tidy má plnou podlahu, ve které jsou umístěny odtokové drážky, takže je v něm sucho i po dešti. Nachází se v něm kuchyňský stolek s dřezem a kohoutkem, sporák a 2 sedátka, nechybí ani interaktivní elektrický telefon i poštovní schránka. Domeček má dokonce i elektrický dveřní zvonek.

 

Variabilní odrážedlo ve zcela jiné podobě

Odrážedlo Wishbone Bike 3v1 OriginalNovinkou jara je i variabilní Odrážedlo Wishbone Bike 3v1, které překvapuje svými možnostmi. Toto odrážedlo pro děti lze totiž pouhým otočením rámu změnit v tříkolku nebo vozítko. Je tak vhodné pro děti od doby, kdy se naučí chodit až třeba do 7 let, což je jeho největší výhodou. Wishbone Bike 3v1 tak roste s dětmi a není potřeba každý rok kupovat jiný model odrážedla. Wishbone Bike 3v1 je vyrobeno ze dřeva a kolečka jsou z plastu, takže je i odolné proti nárazům.

 

Dětská kuchyňka Grand Walk s grilem potěší všechny malé kuchtíky

Dětská kuchyňka Grand Walk s grilemVelkou zajímavostí je i Dětská kuchyňka Grand Walk s grilem. Tato kuchyňka pro děti je výjimečná svou bohatou výbavou. Její předností jsou 3 realistická elektronická zařízení: mikrovlnka, varná deska a telefon, kuchyňka má i velký dřez s otočným kohoutkem, ledničku v “nerezovém” provedení a dalších 103 ks příslušenství. Je tak rájem pro všechny malé kuchtíky a kuchtičky. Je dostatečně velká, takže si u ní může hrát i několik dětí najdenou.

Zajímavé hračky pro jaro a léto 2013 přináší na český trh výrobci Step2 a Kidkraft. V jejich sortimentu najdete dále domečky pro panenky, speciální hračky pro kluky i holky nebo i zahradní nábytek pro děti. Na vybrané hračky jsou nyní poskytovány zajímavé slevy…

Nabídku najdete na www.kuchynky-hracky.cz

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..