Malé velké dětské radosti
Malé velké dětské radosti

Výběr dárku pro nejmenší může být tvrdým oříškem, ale určitě se ho vám brzy podaří snadno rozlousknout, pokud si pročtete několik tipů, jak na to. Nároky současných dětí se stále zvyšují a není čemu se divit, protože náš trh oplývá množstvím zajímavých hraček a věcí k zábavě kluků a holek. V případě, že vsadíte na kvalitu, atraktivitu a popularitu výrobku, máte vyhráno!

Holčičky ve svém království…

Není žádným tajemstvím, že se malé holky chtějí podobat svým maminkám a jiným ženám nacházejícím se v jejich okolí. Mají panenky, aby si hrály na mámy a k tomu potřebují i další důležitosti – stejně jako ve skutečnosti. Základem je mít oblíbenou panenku, pro ni dostatek oblečení na převléknutí a pěkný kočárek. Úplně perfektní bude speciální domeček pro panenky s otvíracími okny a příslušenstvím. Domeček bude mít rovnou čtyři pokojíčky, ale také balkon a terasu.

Ani panenky nemohou zůstat hladové, proto potěší dětská kuchyňka, kde se připraví různé dobroty. Do moderní dětské kuchyňky nepochybně patří různé kuchyňské spotřebiče, úložné prostory a spoustu nádobí k použití. Hrnce a pánvičky jsou vybaveny zvuky skutečného smažení nebo vaření a dřez na nádobí má otočný kohoutek – žádná holčička nebude pochybovat o skvělém hraní na mámy.

Holčičky jsou malé parádnice. Velkou radost jim udělají neodolatelně vypadající kosmetické stolečky. Stolky jsou laděny do oblíbené růžové barvy. Stačí usednout a mohou si připadat jako princezny. Ve velkém zrcadle se uvidí ze tří úhlů

Jakým dárkem potěšit kluky?

I kluci mají svá tajná přání a budou skákat radostí z dobře vybrané hračky. Do pokojíčku se jim určitě bude hodit zábavný herní stolek Dinoland, který je plný dinosaurů, jeskynních mužů a žen, obřího hmyzu, vozidel, letadel a dalších dílů. Menší dráčata potěší odrážedla. Zvolit můžete třeba model, kde z tříkolky pro malé snadno uděláte odrážedlo pro malé a později z nebo odrážedlo pro větší kluky.

Similar Posts

1 komentář

  1. Super tip, díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..