Aloe Vera – léčivý přírodní zázrakAloe Vera vyniká mnohými skvělými vlastnostmi a výrazně pomáhá zdraví lidského těla.  Obsahuje vitamíny, minerály, proteiny, enzymy a aminokyseliny. Najdete v ní například vitamíny skupin A, B, C a E. z minerálních látek nechybí hořčík, vápník, draslík, měď, železo, mangan a zinek. Aloe Vera má výhodu, že se dá používat vnitřně i vnějším způsobem. To vše bez vedlejších účinků a s možností si ji dopřávat dlouhou dobu.

Při používání se postará o posílení vašeho imunitního systému, o očištění těla od jedů a škodlivin.

Pomůže při zažívacích potížích – pročistí střeva, vypořádá se s nadýmáním zácpou, žaludečními a dvanácterníkovými vředy.

Šťáva z Aloe Vera prospívá také během diabetu a vysokém cholesterolu. Aloe Vera celkově sníží cholesterol, ale také triacylglyceroly, fosfolipidy a hladinu neesterifikovaných mastných kyselin. Udělá pořádek a zbaví vás tukových látek v v koronárních artériích srdce, ve středních a velkých tepnách. Co se týče vnějších léčivých schopností, mohou si ji opatřit lidé trpící na mykózy a kožní problémy. Dovede léčit akné, atopický ekzém, infekce ústní dutiny a vylepší průběh léčení popálenin a ran.

Aloe Vera se řadí mezi teplomilné rostliny a dá se úspěšně pěstovat v domácím prostředí nebo ve skleníku. Jestliže nepatříte mezi nadšené pěstitele, můžete si dopřát některé už hotové výrobky z aloe, které mají vysoký podíl rostlinného výtažku. Aloe Vera gel je zhotoven z 98 % ekologické Aloe – ACTIValoe®. Aloe Vera gel se stane nepostradatelným pro první pomoc a úlevu při bodnutí hmyzem, spálené pokožce slunečním zářením a různém kožním podráždění. Maminkám se hodí pro miminka na opruzeniny. Dále gel využijí dětem a odřeniny a drobná poranění. Přípravek je naprosto vhodný pro děti a citlivé jedince, protože je řazen mezi ekologicky šetrné výrobky s vysokou kvalitou.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..