3 tipy, které vám pomohou zatočit s celulitidou
3 tipy, které vám pomohou zatočit s celulitidou

Každá žena touží po krásné, štíhlé postavě, ale jenom málokterá této vysněné postavy dosáhne. Většinou za to může lenost nebo neodhodlanost začít zdravě žít. Jenže nezdravý životní styl může nejen přinést baculaté tělo, ale taky celulitidu, neboli pomerančovou kůži, která není zrovna nejoblíbenější. Bohužel se jí velice těžce zbavuje. Naštěstí se ale najdou tipy a možnosti, které radí, jak efektivně bojovat s celulitidou – je to sice běh na delší trať, ale rychleji se tohoto problému bohužel nezbavíte.

Žijeme v moderní době, tudíž se dneska takových problémů můžeme zbavovat například chirurgicky či plasticky. Jestli však nechcete zacházet do takových extrémů, je načase vyzkoušet nejen něco přírodního, ale taky něco dermatologicky neškodného.

1) Skinlift

Znáte toto ošetření, které si můžete domluvit na dermatologické klinice? Jedná se o naprosto skvělou možnost, jak se jednou provždy zbavit celulitidy. Samozřejmě je nutné několikrát toto ošetření opakovat, ale na konci vás čeká pevná stehna a zadeček bez jakýchkoli problémů. Během Skinliftu vám bude zlikvidován tuk, následně se stimuluje krevní oběh a kolagen v pokožce a pak se dokonale zpevní kůže.

2) Pitný režim

I když se to může zdát až směšné, přesto je to tak. Nejefektivněji bojuje s celulitidou voda. Voda je řešení snad na každý problém! Chce to hodně pít, popřípadě do vody můžete přidávat citron, který se taky výrazně angažuje v boji proti tomuto problému.

3) Pohyb

Celulitida vzniká z toho, že se zkrátka nehýbeme. Pokud se však naopak začneme hýbat, pokožka se nám začne rychle zpevňovat a celulitida začne ihned mizet. Jistě, celulitida je většinou problémem těch, kteří pohyb naprosto nesnáší – je to tedy obrovský paradox života. Bez pohybu se jen stěží zbavíte pomerančové kůže, která nejčastěji hyzdí naše stehna a zadeček.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..