ID-10070618Připadáte si po ránu celí rozlámaní a unavení více, než večer? Potýkáte se s bolestmi páteře nebo hlavy? Nepanikařte a neutíkejte k prvnímu neurologovi, na kterého dostanete kontakt, zkuste zapátrat, zda neexistuje něco ve vašem okolí, co by mohlo kvalitu vašeho spánku nepříznivě ovlivňovat. Prostudujte si základy spánkové hygieny a zkontrolujte svůj polštář, který bude zřejmě tím největším kamenem úrazu. Staré péřové polštáře nebo dávno zakoupené a ne příliš kvalitní polštáře z dutých vláken vyhoďte a pořiďte si inovativní chytrý polštář Blue Gel, který již nikdy nebudete chtít vyměnit za jiný.

Tajemství, které polštář Blue Gel ukrývá

Chytrý polštář Blue Gel je nejen antialergenní, ale také antistatický, a antibakteriální. Jak bylo docíleno těchto jedinečných vlastností? Tajemství naleznete uvnitř polštáře. Jeho výplň je tvořena speciální paměťovou Visco pěnou, která přesně kopíruje velikost a tvar vaší hlavy a jednoduše se tak přizpůsobí vašim spánkovým potřebám. Další složkou chytrého polštáře je speciální Blue Gel, na základě kterého získal polštář své označení a který je samotnou alfou i omegou tohoto výrobku. Blue gel – speciálně vyvinut pro tento jedinečný produkt, je chladivým jemným gelem, který odvádí z polštáře přebytečné teplo a umožňuje tak komfortní a vysoce kvalitní spánek i v letních měsících nebo tropických destinacích. Součástí polštáře je také speciální vnitřní a luxusní vnější potah, který je pratelný.

Proč chtít polštář Blue Gel?

Mezi základní výhody tohoto vysoce inovativního produktu patří skutečnost, že během noci je udržována vaše hlava, krk i ramena v ideální poloze zabraňující jejímu křivení a borcení, minimalizován je vznik migrén, s polštářem je zamezeno ztuhlé krční páteři, chrápání, skřípání zubů, převalování i neklidnému spánku. Pokud chcete udělat pro své tělo i psychiku maximum, zjistěte jak objednat polštář Blue Gel a pořiďte si pomocníka, díky kterému se budete probouzet každý den svěží, odpočatí a plní energie.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..