geralt / Pixabay

Mladý David Rusňák hledal možnosti a příležitosti než se rozhodl založit první vlastní společnost. Jeho investiční skupina DRFG preferuje investice do nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb anebo telekomunikací. Pokud chcete investovat, zkuste možnost investic skrze DRFG dluhopisy. Hodnota spravovaného majetku investiční skupiny DRFG je již 3 miliardy korun a společnosti se velmi dobře daří. Navíc máte jistotu, že peníze budou investovány v rámci České republiky a nebudou vyváděny ven za hranice.

David Rusňák miluje Brno

Před tím, než David Rusňák společnost založil, působil jako manažer kamionové dopravy. K jižní Moravě a Brnu má David Rusňák velmi úzký vztah, i když ví, že v Praze může být mnohem více příležitostí. Proto má také své kanceláře i v Praze. Jeho lidé se pohybují na pražské podnikatelské a také investiční scéně. K účelu řízení DRFG je ale Brno plně vyhovující. Hlavní město Praha je velmi krásné místo, ale David Rusňák by v něm trvale žít nechtěl. Brno má velmi dobrou strategickou pozici.

Velkým koníčkem Davida Rusňáka je víno a vinohrad. I když svůj nevlastní, neboť to není časově v jeho silách, plně si uvědomuje, že vinohrad a víno má v sobě ukrytý velký potenciál. Uvědomuje si hodnotu v zemědělské půdě a na jižní Moravě do ní již investoval. V současné době ji pronajímá a pracuje na rozjetí zemědělské biovýroby.

Investiční skupina DRFG vznikla v roce 2011 a cílem je efektivně zhodnocovat kapitál, což se jí velmi dobře daří. Investuje do majetkových podílů jednak ve společnostech, ale i v projektech. Míří cíleně především do energetiky, nemovitostí, zdravotnictví, finančních služeb a telekomunikací. Hodnota spravovaného majetku je již přes 3 miliardy korun a společnost dále roste. Investice spolu s touto společností přispívají k možnosti investování do rozvoje ekonomiky v ČR. Díky nim pak dostanou práci stovky českých občanů.

DRFG dluhopisy a fondy

První fond, do kterého je možnost investovat je zaměřený na firemní dluhopisy a podléhá nejpřísnější kontrole evropské regulace UCITS. Drobní investoři mohou vstoupit již od 100 korun měsíčně. Další fond je zaměřený na nemovitosti a zde se můžete stát držitel podílových listů a spoluvlastníkem nemovitostí. Investiční skupina DRFG preferuje investice do různých odvětví a proto jsou vaše peníze dobře investovány a slibují tak zajímavé zhodnocení. Navíc společnost DRFG investuje v rámci České republiky a zejména jižní Moravy. Pro všechny je zde dobrá šance jak podpořit svůj kraj a zároveň zhodnotit své peníze.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *