ID-100103730Dle nejrůznějších psychologických a sociologických průzkumů patří výmalba pokojů k jedněm z nejméně oblíbených druhů práce. Se štětkou a barvou není spousta z nás kamarád, přesto nás odlupující se stěny a vybledlé barvy čas od času k malířské činnosti zkrátka doženou. Pokud odpor k malování nedokážete překonat a hrozíte se dne, kdy manžel/manželka prohlásí, že „by se už konečně mohlo vymalovat“, máme pro vás pohodlnější a efektivnější řešení spočívající v oslovení profesionální firmy.

Odborníci na slovo vzatí

Firma AG Hammer je členem vysoce prestižního Cechu malířů a lakýrníků ČR, může vám, proto nabídnout své profesionální služby v oblasti malířství, natěračství a lakýrnictví. Společnost si zakládá na maximální spolehlivosti, rychlosti, kvalitě a nízkých cenách. Mezi spokojené klienty patří jak byty fyzických osob, tak komerční prostory firem, obchodních domů nebo hotelů. Malíři pokojů Praha si navíc neúčtují nic za dopravu po Praze a jejím blízkém okolí.

Malířské a lakýrnické služby i nátěry fasád

Profesionální malíři vám rádi poradí s výběrem vhodné barvy nebo s jejich kombinacemi. Svou práci odvádí vysoce precizně a bez zbytečných průtahů. Kromě malování pokojů však nabízejí také kvalitní nátěry fasád nebo lakýrnické služby. Vaše fasády získají nový kabát a vy si s profesionální malířskou firmou ušetříte spoustu starostí a času.

Jaké jsou naše ceny?

Snažíme se držet ceny našich profesionálně odváděných prací vždy při zemi. Proto se nemusíte bát, že by vymalování bytové jednotky nebo nátěr fasády zruinovalo váš domácí rozpočet. Známe potřeby svých klientů a pružně se jim snažíme přizpůsobovat naše služby včetně cen. Přehledný ceník uveřejněný na našich stránkách vás zaručeně příjemně překvapí. Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *