Nevěra je stará jako lidstvo samo. A rozhodně není jen výsadou mužů. To, že člověk spočine v náruči někoho jiného, nemusí nutně znamenat, že svého partnera či partnerku již nemá rád. Někdy se ale zkrátka stane, že i ten nejspořádanější jedinec zatouží po změně. 

Ti pevnější si v kramflecích často vystačí s fantazií, ale mnoho lidí si nenechá příležitost ujít. O tom, zda je či není morální, komu a jestli je tím ubližováno, není třeba se rozepisovat. Ač nevěra není nic, za co by si člověk zasloužil pochvalu, stát se to zkrátka může. Chybovat je totiž lidské. Pokud se to přihodilo i vám a jste si jistí, že děláte maximum, aby se na vaše selhání nepřišlo, vězte, že existuje metoda, která vás dokáže usvědčit. Doba pokročila a to i v tomto směru.  

Váš protějšek zatím nic netuší. Poctivě mažete SMS zprávy i maily, které by vás mohly usvědčit, telefon máte permanentně nastavený na tichý profil, scházíte se diskrétně a s maximální opatrností. Jste si jisti, že odhalit vás je nemožné. Pozor, abyste nebyli překvapeni. Existují totiž specializované firmy, které dokážou téměř nemožné. A jejich metody jsou mnohem rafinovanější, než čtyřiadvacetihodinové sledování člověkem, který je vybavený fotoaparátem s teleobjektivem. Po vzoru kriminalistů dokážou totiž zjistit ze vzorků DNA důkazy, které vás usvědčí. Tyto specializované firmy poměrně snadno za pomoci forenzního genetického testu odhalí váš mimomanželský či mimo partnerský poměr. Tento test dokáže spolehlivě určit přítomnost mužských i ženských buněk a v případě, že jsou smíchány, rovněž oddělit DNA obou pohlaví. Pakliže není vzorek znečištěn více osobami stejného pohlaví, lze odhalit genetický profil osoby a porovnat jej s jinými dodanými vzorky pro potvrzení či vyloučení shody.

Jolana po návratu ze služební cesty, nalezla doma na prostěradle podezřelé skvrny.
„Již dlouho jsem tušila, že Kamil někoho má. A i jsem si byla skoro jistá, že vím, o koho jde. Smutnější to bylo o to, že se jednalo o moji kamarádku. Když jsem po návratu ze služebky našla skvrny na prostěradle, které jsem před odjezdem dávala čisté, rozhodla jsem se zjistit, jaká je pravda. Vyhledala jsem firmu, která se specializuje na forenzní genetické testy a rozbor potvrdil přítomnost ženské DNA. Dokonce bylo možné ověřit si, zda se jedná skutečně o ženu, kterou jsem podezírala. To by předpokládalo zajistit vzorek, například nedopalek její cigarety. Odborníci by posoudili, zda se oba vzorky shodují či nikoliv. Ale tak daleko jsem nešla. Stačilo mi zjištění, že zkrátka v mojí posteli si Kamil užíval s cizí ženou. A tak jsem na něho uhodila přímo. Zapíral a říkal, že jsem paranoidní. Až když jsem mu řekla přímo, jaký důkaz jeho nevěry mám v ruce, svůj prohřešek přiznal. Ovšem happy end se nekonal. Vyčetl mi, kam jsem až byla ochotna zajít, abych ho usvědčila a byl to nakonec on, kdo náš vztah ukončil.“

Ti, kdo nechávají dělat tento test, však bývají častěji muži. Často to bývají žárliví a slabí jedinci, jejichž ego podezřením z partnerčiny nevěry nevýslovně trpí. Druhou nejčastější kategorií jsou naopak bohatí pánové, kterým jde o společné jmění. Jedni ani druzí nelitují poměrně velké částky peněz, kterou pro získání pravdy musí investovat. Jsou možná některé důvody, kdy lze snahu dopátrat se za každou cenu pravdy pochopitelné. Pokud však máte doma notorického záletníka či nevěrnici, možná by bylo lepší a levnější poohlédnout se po protějšku, který nebude mít důvod odskakovat si jinam. A když už se to někdy stane, je třeba se zamyslet, jestli jste třeba svou „troškou do mlýna“ nepřispěli i vy. Neustálou kritikou partnerova těla, vystupování, nebo také tím, že se vedle něho pohybujete v nevábném domácím oděvu a bez vyčištěných zubů, protože se prostě „přece tak dlouho znáte“.

 

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..