relaxation, candle, room

Láká vás některá z erotických masáží, ale bojíte se, jak by toto povyražení vzal váš partner? Nemusíte mlžit, lhát, ani si toto potěšení odpírat – máme pro vás mnohem lepší a příjemnější řešení. Proč si erotickou masáž neužít právě s vaším manželem, manželkou, přítelem či přítelkyní? Možná se vám to zdá jako docela šílený nápad, ale když se nad tím zamyslíme, není to zas tak špatná myšlenka. Kromě relaxace, odpočinku a společně stráveného času můžete objevit nové rozměry vašeho sexuálního života, případně si ho velmi příjemným a zajímavým způsobem okořenit.

Dejte si čas na rozmyšlenou

Pokud nepatříte k těm, kteří tyto dobrodružství vyhledávají běžně a nic pro ně není tabu, dobře si párovou erotickou masáž rozmyslete. Na této zábavě jistě není nic špatného a my ji můžeme jen doporučit, na druhou stranu by ale byla škoda, kdyby vám tento zážitek zkazil stud a jeho absolvování proti vaší vůli. S partnerem si proto otevřeně promluvte, ale rozhodně ho do ničeho nenuťte. A v momentě, kdy si budete jistí, že chcete vyzkoušet tento druh masáže, vám už nic nebrání se začít těšit a pomalu se na váš velký okamžik připravovat…

Jaká je vaše představa?

Každá erotická masáž má určité pevně dané body a pravidla. Je zde ale samozřejmě také prostor pro vaše přání a skryté touhy. Pokud máte nějaké speciální požadavky a zvláštní libůstky, je nejlepší se o nich s vaší masérkou či masérem pobavit dopředu. Jestliže je to alespoň trochu možné, jistě vám bude vyhověno. Pokud ne, alespoň nebudete zklamaní a budete dopředu alespoň v hrubých obrysech vědět, co vás čeká.

Kolik nás tam bude?

párové masáže se počítá s tím, že sebou přivedete i svého partnera. A aby to byl opravdu intenzivní a zcela luxusní zážitek, vřele doporučujeme si zarezervovat také dvě masérky, případně maséry. Věřte, že to váš zážitek ještě zintenzivní a prohloubí. A také na tomto bodu byste se měli dopředu s partnerem shodnout – ne každému musí být takováto intimní masáž od muže či ženy úplně příjemná.

Užívejte si masáže i partnera

Ačkoliv budete mít každý svého maséra a svou masáž, nezapomeňte si užívat také přítomnost partnera. Vzájemná interakce určitě není na škodu a ačkoliv jste si přišli užít hlavně masáž, i vy dva se můžete navzájem dotýkat, vyměňovat si pohledy a pěkná slůvka.

A při této příležitosti si také můžete všímat partnerových reakcí, jak reaguje na různé dotyky a pohyby. Možná vás i jeho samotného překvapí, co všechno pro něj může být vzrušující. A vy toho samozřejmě můžete později ve vhodné příležitosti náležité využít.

Ale co je hlavní – buďte uvolnění, v klidu a nechte se unášet příjemnými pocity. A příště můžete klidně vyzkoušet některou z dalších masáží, kterých je nepřeberné množství.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *