Castle Palace Fortress Building  - jpnanterre / Pixabay

Pokud si plánujete dovolenou na jaro a nevíte, kam letos zavítat, zkuste si nechat učarovat krásami Francie. Během několika dní můžete navštívit jedinečná místa, která vás vtáhnou do tamní nezapomenutelné atmosféry.

Objevujte krásy Francie

Francie se řadí mezi jedny z nejnavštěvovanějších míst v Evropě – a není divu. Její historie, která na vás dýchá na každém kroku, totiž dala vzniknout překrásným stavbám a jedinečné architektuře, která vás uhrane už na první pohled. Jestli chcete tuto krásnou zemi opravdu poznat, bude pro vás vhodnější zajednat si poznávací zájezd do Francie.

Vydáte se na místa, kde se utvářely dějiny této jedinečné země. Spolu s cestovní agenturou CK Redok navštívíte ty nejkrásnější zámky na území Francie. Ty se konkrétně nachází na Loiře, kde si budete moci prohlédnout jedinečné a dobře známé zámky Chambord, Chenonceau či Blois.

Poznejte jedno z nejkrásnějších měst na světě

Když se kohokoli zeptáte na to, které město je nejkrásnější, určitě se ve většině setkáte s odpovědí, že jím je Paříž. Jejím stavbám a památkám se totiž může rovnat jen málokteré město. Můžete si tedy být jisti, že pokud si koupíte zájezd do Paříže určitě neprohloupíte. Kromě něj si můžete zajednat i zájezd do Versailles, kde si budete moci užít pohled na nefalšovanou renesanční architekturu.

Co takhle dovolená v Provence?

Francie však nabízí vyžití i pro turisty, kteří miluj dobré víno a pohodu. Přesně tak se dá popsat dovolená v Provence, která vám nabídne spoustu odpočinku, ale i zábavy. Kromě ní si budete moci prohlédnout pozůstatky po římské říši, které jsou zde na každém kroku, a to především ve městě Arles. Samozřejmě si při této příležitosti nemůžete nechat ujít ani návštěvu jednoho z nejznámějších měst St. Tropéz.

Royal Chapel Versailles Romantic - Jibs-breizh / Pixabay
Nevíte kam na dovolenou na jaře? Zajeďte si letos to Francie
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *