Nadělte své rodině pod stromeček nejkrásnější dovolenou!
Nadělte své rodině pod stromeček nejkrásnější dovolenou!

Říkáte si, že právě teď máte spoustu jiných starostí než se probírat tlustými katalogy cestovních kanceláří? Ale vůbec ne! Pár chvil, které si na to v adventním čase vyhradíte, vám do budoucna ušetří spoustu stresu, problémů i peněz. Mohou za to šikovné nabídky zájezdů First Minute.

Právě nyní se přípravy na novou sezónu rozbíhají v plném proudu. Při nákupu First minute si totiž můžete vybírat z kompletní doposud ničím nedotčené nabídky luxusních hotelů, vil i penzionů blízko pláže a s výhledem na moře, které bývají vždy obsazeny jako první. Nemusíte brát zavděk pokojem v přízemí, pokud byste rádi bydleli v patře ani složitě vymýšlet dětem zábavu, pokud by váš oblíbený hotel s bohatým animačním programem byl již plný.

Dovolená na jedničku a za výhodnou cenu

„Když chci slevu, vyplatí se čekat na zájezdy Last Minute.“ Také si to myslíte? Tak zbystřete. Nákupem First Minute můžete také značně ušetřit, u cestovní agentury Viamare třeba až 18 % a navíc dostanete jako bonus výhodné cestovní pojištění nebo parkování u letišť v Praze či Ostravě zdarma. A ještě výhodnější je rodinná dovolená, a to díky výhodným cenám zájezdů pro děti:

  • 7 nocí od 4 990 Kč,
  • 10/11 nocí od 5 990 Kč,
  • 14 nocí od 5 990 Kč.

Kupte si zájezd na rok 2018 a využijte těchto cenových lahůdek dřív, než vás o ně připraví jiní milovníci dostupného luxusu. Mnozí zkušení cestovatelé, kteří již dané lokality navštívili, si totiž své vysněné ubytování vyberou už v létě přímo na místě a pak už jen netrpělivě čekají, až se otevře nabídka na příští rok.

Nezůstávejte pozadu a nadělte si báječnou dovolenou ještě pod stromeček. Že je to drahé a váš rozpočet už příliš výstřelků nesnese? I na to ve Viamare myslí. U vybraných zájezdů tak můžete zvolit postupné splácení. Napoprvé zaplatíte jen 1 500 Kč na osobu (minimálně však 4 000 Kč na jednu smlouvu o zájezdu) a zbytek doplatíte postupně. Můžete si tak zakoupit výhodně třeba First Minute Řecko 2018, aniž byste rodinné finance zatížili příliš vysokými jednorázovými výdaji. A to je cenný benefit, který byste si rozhodně neměli nechat proklouznout mezi prsty.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..