Máte před sebou volný víkend a přemýšlíte o tom, jak ho strávit se svými nejbližšími? Venku stále ještě panuje příjemné počasí, hodnoty na teploměru jsou ještě přijatelné a vy se ptáte, co podniknout, aby se zabavili naprosto všichni? Přinášíme vám rovnou několik tipů, z nichž si stačí jenom vybrat!

Zábavné odpoledne ve virtuální realitě

O virtuální realitě jste už pravděpodobně slyšeli. Tato forma zábavy je dnes velmi oblíbená, protože člověka dokáže přenést do zcela jiného světa, kde najednou bude mít úkol, který musí splnit. I když se to možná zatím jeví jako velká moderna, věřte tomu nebo ne, zabaví se prakticky všechny generace.

Rozšířená realita má dnes mnoho podob. Můžete se stát vesmírným zajatcem, ale také se můžete dostat o pár století dozadu s tím, že bude vaším úkolem podmanit si Golema. Nabídka je opravdu pestrá, stačí si pouze vybrat téma, které je vám nejbližší či příběh, který si vás podmaní.

Hrady a zámky jsou stará známá klasika

Nemáte v plánu strávit odpoledne výše uvedenou formou zábavy? Zkrátka vás to neláká nebo se ve vašem týmu najde pár odpůrců? Pak zamiřte na některý z hradů a zámků. Mluvíme o staré známé klasice, kterou miluje prakticky každý!

Hrady a zámky obecně jsou otevřeny pouze během léta do zhruba poloviny podzimu, proto nad návštěvou pohádkového místa dlouho nepřemýšlejte. Zanedlouho se uzavřou a své brány veřejnosti zpřístupní zase až z počátku jara!

Turistika má své kouzlo

Že se chcete dostat spíše někam do přírody? Jste neustále v obklopení lidí a chcete se svou rodinou strávit chvíle spíše mimo širokou veřejnost? Turistika je to pravé pro vás! Česká republika je po stránce turistiky opravdu výjimečná, stačí si vybrat z možností, které se vám nabízí. Vyjdete nejvyšší horu tuzemska nebo spíše zamíříte za hranice, kde zdoláte tamější nejvyšší vrchol?

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *