City Czech Republic Beach Promenade  - Leonhard_Niederwimmer / Pixabay

Každý se jednou za čas potřebuje odreagovat a odpočinout si. Obojí ho si můžete dopřát i v lázních, a to konkrétně v jednom z hotelů, kde vás budou hýčkat. Pokud tedy hledáte místo, kde můžete načerpat novou energii a zregenerovat se, není na co čekat. Níže se můžete nechat inspirovat naším výběrem tří lázní, které stojí za to navštívit.

Wellness hotel Green Paradise

Pokud hledáte místo, kde si můžete užít odpočinek mimo ruch velkoměsta, určitě navštivte Wellness hotel Green Paradise. Ten se řadí mezi moderní lázně na okraji města Karlovy Vary, které vám dokážou nabídnou vše od relaxu až po zábavu. Užijete si v něm širokou nabídku lázeňských procedur včetně zábalů a masáží. Kromě toho můžete navštívit i solnou jeskyni, bazén či luxusní restauraci.

Lázeňský dům Erika

Františkovy Lázně vždy byly známé svojí krásou a příjemnou atmosférou, která na vás dýchá zpoza každého rohu. V jejich srdci stojí Lázeňský dům Erika, který už na první pohled působí historicky. Hosty uchvátí především rodinný přístup všech zaměstnanců, díky čemuž se budete cítit jako doma. Nechybí tedy fitness posilovna, bazén, solná jeskyně nebo restaurace. Lázně se však pyšní především svým léčivým pramenem Erika.

Wellness hotel Helios

Lázně Lipová ukrývají plno příležitostí, kde můžete strávit svůj lázeňský pobyt. Jedním z nich je i Wellness hotel Helios, který sice na první pohled působí drobně, ale ve skutečnosti se jedná o lázeňský komplex. Ten nabízí kromě ozdravných a relaxačních pobytů i možnost ubytování při návštěvě blízkých lyžařských středisek.

Nevybrali jste si? Zkuste se podívat na nabídku Spa.cz

Pokud se vám námi vybrané lázeňské pobyty zrovna nezdají, můžete navštívit stránky Spa.cz, kde najdete stovky pobytů nejen u nás v ČR. ale i v zahraničí. Během chvilky si tak můžete vybrat lázně, ve kterých strávíte svoji nadcházející dovolenou.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *