Konec roku se blíží a s ním i spousta příjemných povinností. Jednou ze zvyklostí, která sice pomalu mizí z běžného života, ale stále se drží v business kruzích, je posílání PF, tedy přání k novému roku. Už máte nachystané to vaše?

Firemní PF by mělo být reprezentativní, pěkné na pohled, jednoduché a stručné, přitom dech beroucí. Každá firma se snaží pomocí tohoto malého kusu papíru vyjádřit, jak jí záleží na klientech, obchodních partnerech a dalších lidech, jimž přáníčko posílá. V roce 2021 už ale nemusí jít o malý kus papíru. PF 2022 se dá vyřešit elektronicky!

Elektronické PF má celou řadu výhod

V prvé řadě vám elektronická novoročenka pomůže ušetřit. Tisk něco stojí, obzvlášť pokud chcete přání vytisknout na nějaký trochu lepší papír. Když nic netisknete, ušetříte. Zaplatíte pouze za grafické zpracování PF a pak ho můžete rozeslat libovolnému počtu příjemců. Buď e-mailem jako obrázek, nebo třeba jen ve formě odkazu.

Přes systém Saywebpage je totiž možné vytvořit si webové stránky v podobě novoročenky. Nejde o nic složitého a celou tvorbu PF můžete vlastně nechat na odbornících. Připraví přání na míru vaší firmě, aby odpovídalo vašim představám.

Jaké výhody má novoročenka v podobě webu?

Nemusíte řešit, zda obrázek dorazí v patřičné kvalitě, jestli ho dotyčný bude schopný na svém zařízení otevřít ani žádné další detaily. Prostě zašlete jenom odkaz a ten, kdo ho obdrží, si ho rozklikne na libovolném zařízení. Stejně tak je možné odkaz zveřejnit na vašich sociálních sítích, aby se PF 2022 dostalo opravdu ke všem.

U Saywebpage si lze zvolit balíček podle vašich představ. Jestliže trváte na tištěných přáních, můžete si jich několik nechat i vytisknout. Ty pak zašlete těm nejváženějším obchodním partnerům či nejvěrnějším zákazníkům. Zbytku pošlete PF 2022 elektronicky. Poděkuje vám i příroda. Typická novoročenka totiž přežije jen pár týdnů, pak míří do popelnice. V lepším případě ji aspoň vytřídí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *