Letní období je časem setkávání přátel venku a oslav s rodinou v přírodě. Krásné a teplé počasí má vliv na úspěšnost celé akce. Je to ale faktor, který nelze ovlivnit, při každé venkovní události je tedy na místě uvažovat i o záložních variantách nebo naplánovat akci tak, aby déšť, vítr, nárazové ochlazení nebo jiné povětrnostní podmínky výsledek celého podniku neovlivnili. Na co je důležité při plánování velké outdoorové akce nezapomenout?

Náhlé změny počasí

Letní déšť nebo náhlé bouřky nejsou v letním období vůbec výjimečné. Letošní rok, který začal s nižšími jarními teplotami, ale červnové se vyhouply rovnou přes třicítky, pak překvapil velkými zvraty včetně bouřek, menšího tornáda a krupobití. Při plánování velké zahradní party u příležitosti životního jubilea nebo svatebního veselí v přírodě je nutné s těmito změnami počítat a zařídit vhodné přístřeší v rámci pronájmu párty stanů.

Nůžkový nebo trubkový stan?

Jaký stan zvolit na jakou akci? Odborníci ochotně poradí, každopádně platí, že pro menší akce se hodí nůžkové stany, které je možné propojit a zvětšit tak vnitřní prostor, kde se mohou hosté schovat v případě nepřízně počasí. Velké trubkové stany se hodí na akce s až třemi stovkami účastníků. Takové přístřeší může sloužit pro zahřátí, ale také jako restaurace, zázemí pro catering nebo zastřešení pódia. Půjčovna AZ rent má s pořádáním rozsáhlých akcí zkušenosti, proto poradí s výběrem stanu i s kotvením a dalším potřebným materiálem.

Posezení i odpadkové koše

Zahradní party jsou o setkávání rodiny a přátel, roli hraje jídlo, pití, zábava, ale samozřejmě také komfort. Do stanů je proto vhodné pronajmout lavice se stoly, kterým se přezdívá pivní sety a pořídit deky nebo podsedáky pro pohodlné sezení. Samozřejmostí je pak zajištění ostatních technických detailů, jako jsou odpadkové koše nebo mobilní toalety, které mohou hosté využít během večera.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *