van, automobile, business

Při přemísťování velkých nákladů nebo při plánování přepravy zboží je nezbytné mít k dispozici vhodnou přepravu. Jen málokdo si však může dovolit koupi zcela nové dodávky, která by zvládla převážet i velmi těžký náklad. Pojďte se s námi podívat hned na 5 důvodů, proč je lepší vsadit na pronájem dodávky než investovat do její koupě.

Náklady na koupi dodávky jsou vysoké

Vlastní dodávka představuje vysoké pořizovací náklady, které se ještě navýší o výdaje spojené s údržbou a opravami.  S půjčovnou dodávek v Ostravě, jako je i Van2Go, si můžete pronajmout vozidlo na požadovanou dobu a zaplatit pouze čas, kdy dodávku opravdu využíváte.

Flexibilita

Při pronájmu dodávky máte větší flexibilitu v tom, jak dlouho budete vozidlo používat. Zároveň se nemusíte spoléhat na třetí strany, a to zejména v případě přepravy. Většinu břemen a materiálu si tak můžete převést svépomocí.

Nízké riziko

Při pronájmu dodávky se nemusíte starat o riziko poruchy nebo havárie. Pokud si pronajmete vozidlo, máte záruku, že bude v dobrém technickém stavu a pokud by i přesto došlo k problému, půjčovna se o opravu postará sama.

Nezávaznost

Pronájem dodávky Ostrava s sebou nenese žádné závazky, jako při nákupu vlastní dodávky, kterou musíte splácet po dobu několika let. Pokud potřebujete dodávku pouze na několik dní nebo týdnů, zaplatíte pouze za dobu, kdy budete vozidlo opravdu používat.

Jednoduché sjednání

U již zmíněné autopůjčovny Van2Go si můžete pronájem dodávky sjednat během pár minut zcela online. Nemusíte tedy zbytečně dojíždět na jednu z poboček, kde byste stejně jen podepsali smlouvu a jeli zpět domů čekat až půjčovna dodávku připraví. V tomto případě veškeré papírování vyřešíte online a do 24 hodin si dodávku vyzvednete na předem sjednaném místě.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *