Není lehátko jako lehátko. Každý model by měl odpovídat zamýšlenému účelu využití – na kompromisy tu v žádném případě není místo! Chcete-li pacientům nabídnout skutečnou kvalitu, rozhodně se nespokojte s produkcí hobbymarketů a raději se obraťte na skutečné odborníky.

A jak si vybrat ideální kousek právě pro svou praxi? Zaměřte se na to, co potřebujete nejenom vy, ale také vaši klienti. Stačí vzít v úvahu několik základních aspektů.

Co by měla mít lůžka pro fyzioterapeuty a ortopedy

Ta správná specializovaná vyšetřovací lehátka by se měla postarat především o dostatek vyšetřovacího prostoru. Podmínkou je tedy zejména stabilní konstrukce, odolný materiál a výřez v hlavové části. A nesmí chybět ani rozdělení plochy na nožní, středovou a hlavovou část s možností samostatného polohování – a to jak v pozitivním, tak i v negativním směru. Zapomeňte však v tomto bodě na ruční práci a vsaďte raději na praktický nožní nebo elektrický pohon. Ušetříte tím svůj drahocenný čas i síly.

I vybavení pro masážní salóny má svá specifika

Ani tady vám neposlouží klasická nemocniční lehátka. Kromě již zmíněné stability hledejte i komfortní polstrování. Opět platí alespoň třímístná segmentace s vlastním pohonem, ovšem k mání jsou i modely s větším počtem polohovatelných dílů pro skutečně luxusní salony. A chtít byste měli i materiály, jež se snadno udržují a přitom vypadají perfektně. Jeden tah hadříkem s desinfekčním roztokem – více ryzí kvalita ani nepotřebuje.

Pokud si nevíte rady s výběrem, obraťte se na českou špičku

Na tento segment trhu se specializuje i český dodavatel Resi s bohatě zásobeným e-shopem a kvalitní nabídkou podpůrných služeb. K mání je celé spektrum možností: vyšetřovací, terapeutická nebo třeba kosmetická lehátka, transfúzní a vyšetřovací křesla apod. Využijte poradenství při výběru, široký sortiment rehabilitačních potřeb a příslušenství a samozřejmě i výhodné ceny.

Víme, kde objednat prvotřídní zdravotní lehátka
Víme, kde objednat prvotřídní zdravotní lehátka
Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..