Cold Sniff Ill Handkerchief  - stux / Pixabay

Nachlazení, kašel, rýma, horečky – to vše zná skoro každý jedinec na této planetě. Věřte, že nachlazení způsobuje přes dvě stovky různých virů. Nachlazení horních cest dýchacích není nic příjemného a dovede člověka potrápit několik dní až několik týdnů. Podobné infekce postihují člověka už od hodně dávných dob, ale v současnosti je možné léčit symptomy.

Zbavte se problémů s dýcháním při nachlazení

Tannenblut z Černého představuje léčivé bylinné tonikum. Jedná se o chuťově dobrý sirup složený z účinných látek osmi osvědčených bylin. Ke zvýraznění chuti pomáhá kandýz a lesní med. Tradiční léčivý sirup usnadňuje vykašlávání a zbavování hlenu v dýchacích cestách. Tannenblut oceníte při různých formách nachlazení. Při používání se podporuje ochrana dýchacích orgánů hlavně díky obsahu biologicky cenných látek. Lék lze podávat už od tří let.

Nachlazení se nevyhne takřka nikomu. Jen se jedno tělo popere s nachlazením lépe než druhé. I vy můžete ovlivnit délku svého nachlazení. Doplňky stravy na nachlazení vás mohou vyhrabat z nejhoršího za mnohem kratší dobu, než je u vás obvyklé. Imunitu posílíte bylinným aperitivem, kde se skrývá kromě šestnácti posilujících bylin i vitamin C. Kromě imunity uděláte něco i pro lepší trávení, což znamená, že se z těla snadněji dostanou různé škodliviny.

Přilepšete svému tělu…

Tělo je vystaveno různým ničivým faktorům. Nemusí jít o nijak vážné problémy, ale během let se prostě různé malé problémy hromadí, až jednou propukne velký boj s bolestí. Přírodní doplňky stravy se dají využívat na různé potíže. Například kvalitní výživa kloubů s kombinaci s dostatečným pohybem vás ušetří bolestí v pozdějším věku. Nepřetržitě pracují mozek, cévy a srdce – jejich činnost můžete podpořit pravidelnou péčí. Díky potravinovým doplňkům si také lze vylepšit stav kůže, pleti a vlasů, ale také zažívací činnost.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..