Escape Room Mystery Door Lock  - Tumisu / Pixabay

Aktuální roční období se bohužel nese ve znamení deště nebo sněhu. Sníh je sice super, ale pokud s ním jde ruku v ruce i déšť, už to není zrovna něco příjemného.   Na ulicích vzniká břečka, která nám jenom špiní obuv i džíny, proto se mnohdy raději rozhodnete zůstat doma, abyste byli v teple a hlavně v suchu. Je to však škoda – marníte svůj čas, který se vám už zpátky nevrátí.  Proto i když venku není zrovna sympaticky, zajeďte si například do Ostravy, kde můžete dělat mnoho věcí, i když počasí nepřeje. Třeba si můžete zahrát únikovou hru!

Únikové hry jsou dneska opravdu známé. Je to druh zábavy určený buď pro rodinu, nebo pro bandu přátel. Jednotlivé hry jsou většinou pro skupiny o čtyřech až šesti či osmi členech. Pokud jste se s tímto druhem zábavy doposud nesetkali, přinášíme vám krátké info.

Co jsou to únikové hry?

Únikové hry jsou moderní forma zábavy, jak již bylo zmíněno.  Během této hry budete uzavřeni do místnosti, z níž se musíte v časovém limitu šedesáti minut dostat ven. Nefunguje to ale tak, že byste vykopli dveře nebo vylezli oknem – ven se musíte dostat jenom díky vaší hlavě. Je třeba najít a rozluštit rébusy, hlavolamy a hádanky, které jako jediné vás mohou dostat ven.

Tato zábava vzniká hlavně ve velkých městech České republiky. Najdete je nejen v Brně a v Praze, ale nově taky v Ostravě, kde jsou únikové hry skutečně kvalitní. Vybírat si můžete konkrétně v Ostravě ze tří různých her, které vás pokaždé vtáhnou do jiného světa.

Jaké únikové hry nabízí Ostrava?

Ostravské The Chamber hry jsou skvělé už jenom z toho důvodu, že si můžete vybírat ze tří možností. Můžete být vtaženi do světa detektivky, kdy se budete muset dostat z Tajemné pracovny. Taky se můžete vrátit v čase a můžete se pokusit dostat se ze středověkého žaláře. Pokud ale milujete sci-fi a číselné kódy nejsou pro vás nic těžkého, zkuste uniknout z Hackerova doupěte!

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..