Gold Money Gold Bars Gold Is Money  - hamiltonleen / Pixabay

Zajímá vás, kam si svůj majetek ukládají  velcí i malí investoři, pokud chtějí, aby nikdy neztratil na hodnotě? Správná odpověď je do zlata. Ne to stříbra nebo platiny, ale opravdu do tohoto kovu v barvě slunce.

Obáváte se ekonomické krize? Jako majitelé investičních slitků nebo zlatých mincí můžete takové myšlenky směle hodit za hlavu. Zlato totiž ekonomickým vlivům nepodléhá a stále si udržuje svoji hodnotu, jež v čase navíc mírně roste. Pády měn, přírodní katastrofy ani  jiné negativně působící faktory na vás tak nebudou mít žádný vliv.

Kdo nakupuje ryzí kov, ten ušetří

Musí však jí o zlato, protože právě to je totiž osvobozeno od DPH. A to nejenom u nás, ale v celé EU. Ať už patříte mezi velké investory, jež si mohou dovolit vklady pohybující v milionech, nebo se počítáte spíše mezi drobné střadatele, určitě těchto příznivých okolností využijte.

Aktuálně na světových krizích stále trvá krize. Ovšem jakmile odezní, pak se dobře provedené investice zhodnotí. Je to neměnný řád už po desetiletí – po době útlumu přijde doba oslav. Je to jednoduché a nejlepší je být vždy v první řadě.

Bezpečné investice by měly tvořit významnou část vašeho portfolia

Dříve se u zlata mluvilo o 5-10 procentech, ovšem s tím, jak se aktuálně pohybuje situace na trhu, to může být klidně 25 %. Dobře rozložené investiční portfolio vám pomůže skvěle se zaopatřit pro budoucí časy.

Kde bezpečně nakoupit

I když české zlato na trhu nemáte, vsadit můžete na to kvalitní švýcarské. Najdete ho u specialistů, sídlících v Obecním domě v Praze. Nabízí vám hned několik benefitů:

  • profesionálně vedené odborné poradenství,
  • nezávazné konzultace,
  • vždy aktuální ceny, jež se mění opravdu každý den,
  • možnost výhodného nákupu i odkupu zlata,
  • nákup i on-line.

Více se dozvíte na stránkách zlate-mince.cz. Přidejte se i vy mezi desetitisíce spokojených zákazníků a  zhodnoťte svůj majetek.

Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..