Vánoce jsou za dveřmi. Přestože letošní svátky budou opět ve znamení epidemiologických opatření, nic nebrání tomu, abychom si je udělali hezké. Nastává ten pravý čas, abychom pořídili dárky a potěšili se navzájem nějakou tou pozorností.

S pořízením dárků si lámou hlavu zejména maminky malých dětí. Těžko by dětem vysvětlovaly, že na ně letos Ježíšek zapomněl. Část dárků si dá objednat „naslepo“ na internetu, většinu dárků si ale chtějí maminky „osahat“, aby nekoupily zajíce v pytli. K tomu ale potřebují čas. A musejí jít na nákupy samy! Kam ale s dětmi?

Pomoc od profesionální chůvy

Řešení nabízí agentura Slunečnice. Nabízí hlídání dětí, a to jednorázově i pravidelnou formou. Záleží jen na vás, jak často budete chtít služby profesionální chůvy využít. S nimi budete mít jistotu, že je dítě ve správných rukou, že je o něj precizně postaráno jak po fyzické, tak i psychické stránce. Díky dni „chůva na zkoušku“, který každý nový klient získá zdarma, se nemůže stát, že byste vybrali špatně a dítě s chůvou si nesedli!

Cena za hlídání dětí začíná na částce 185 korun za hodinu. Pravidelné hlídání vychází cenově příznivěji, nežli jednorázová objednávka. Chůva je schopná přijít i o víkendu, ve státní svátek, pohlídat v noci nebo zaskočit u nemocného dítěte.

Moderní matka má hlídačku na telefonu

Chůvy z agentury Slunečnice na hlídání dětí procházejí pečlivým výběrovým řízením, jehož součástí je úspěšně složení psychologických testů. Dbá se na kvalifikaci, odbornost, ale i na chuť a opravdový zájem chůvy o hlídání dětí jako poslání, ne jen jako o výdělečnou činnost.

Využívat profesionální hlídačku není žádnou vizitkou neschopné matky, ale patří k běžné součásti moderní ženy, kterými ženy v 21. století bezesporu jsou.

Similar Posts

1 komentář

  1. Řešila jsem to tak, že jsem všechno, co šlo, nakoupila online 🙂 spousta hračkářství má už i svůj eshop, jako třeba https://www.sparkys.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *