Investice do drahých kovů se všeobecně doporučují jako bezpečné a prověřené. Mezi jednotlivými drahými kovy je však značný rozdíl. My pro vás však tuhle hádanku rozřešíme jednou provždy.

Když drahý kov na investice, tak vždy zlato. A to z jednoho prostého důvodů. V našich podmínkách je totiž osvobozeno od DPH. Platíte jen za hodnotu samotného kovu – a za nic jiného. To se bohužel o stříbru či platině rozhodně říct nedá.

Nakupujte vždy od prověřených specialistů

A co si při nákupu ohlídat? Určitě nedoporučujeme nákup přes internet (zejména z nejrůznějších bazarů) nebo pod rukou na ulici. I když si pohlídáte puncy, stejně nemáte 100 % jistotu, že je vše v pořádku. A když se přece jen podvod prokáže, kde je už anonymnímu prodejci konec!

A kde tedy nakupovat? Mezi osvědčené hráče našeho trhu patří rozhodně firma Zlaté Mince. „Zlaté mince a zlaté slitky určené k bezpečné investici do tohoto drahého kovu distribuujeme již
17 let,“ uvedl nás do obrazu Pavel Trtík, ředitel firmy. „Za toto období jsme si získali důvěru 60 000 zákazníků, kteří si u nás pravidelně doplňují své soukromé zlaté rezervy. Zlato dovážíme přímo ze zahraničí, od dceřiné společnosti rakouské centrální banky.“

A proč nejde  o české zlato? Bohužel ČR se žádnou svou rafinerií ani mincovnou, která by se o produkci zlatého kovu starala, chlubit nemůže. I přesto si však díky firmě Zlaté mince můžete dopřát pocit bezpečí a kontroly nad svými financemi i vy.

Upozornění: Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí.

Bezpečná investice za všech okolností

Ale zlaté slitky od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. (a samozřejmě i všechny ostatní) mají mezi investicemi jednoznačnou výhodu. Nic jim neublíží – ani požár či povodeň, což se např. o nemovitostech nebo starožitnostech rozhodně říci nedá.

A náš tip na závěr? Než si pořídíte investiční zlato, informujte se o jeho o cenách na stránkách www.zlate-mince.cz, získáte tak jistotu jak při osobním nákupu, tak i při objednávce přes internet.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *