Woman Girl Slimming Blue Jeans  - oleg_mit / Pixabay

Je vaším cílem ten správný životní styl? Snažíte se zhubnout, udržet si perfektní stav cév a dalších vnitřních orgánů, nebo vám jde „jen“ o prevenci? V každém případě je mnohdy obtížné najít spolehlivý zdroj informací, na který byste se mohli po všech stránkách spolehnout.

A právě proto je tu nový blog Fittipy.cz. Nabízí odpovědi na palčivá témata, seznámí vás se zásadami „zdravého života,“ ale přitom to nijak nepřehání s přísností a preferováním jen toho „jediného správného“ výživového stylu.

Reaguje i na aktuální témata a problémy

Autoři blogu Fittipy například dobře ví, že vyvážená strava není jen o té správné snídani, svačině či večeři. Dovolí vám i mlsat. Zásobí vás tipy na ketocukroví nebo proteinové pohoštění na Silvestra. Žádné zbytečné cukry, jež si naše tělo ukládá ve formě tuků, ale bílkoviny, jejichž přebytek se z organismu jednoduše vyloučí.

Vše je prověřené a vyzkoušené. Čekají na vás tipy a rady od výživových poradců i dalších odborníků na tomto poli. Články jsou navíc pojaty komplexně a s hloubkovým nadhledem.

Vše pro milovníky fitness

Další oblíbenou kategorií, která zdravý životní styl tvoří, je také cvičení. Často však uvažujeme o tom, zda pohyb jako takový dostačuje. Zvažujeme, zda se kvůli hubnutí najíst před ním nebo po něm, a co si v takovém případě dát.

I tady vám Fittipy podají pomocnou ruku. A donutí vás zamyslet se i nad aspekty, které by vás ani nenapadly. Blog poukáže na nejčastější chyby, poradí, co udělat v případě, když si přece jen při dietě trochu zahřešíte, a nezapomíná ani na nejnovější trendy v oblasti zdraví a výživy.

Znáte například intermittent fasting, ketodietu, intuitivní stravování či nice cream? Seznamte se s nimi na stránkách Fittipy.cz. Jakmile se jednou začtete, už neodejdete. A pokud přece jen ano, získáte spoustu inspirace a dobrých rad pro svůj další život. A to se přece vždycky hodí nebo ne?

Girl Woman Vegetables Health Diet - JerzyGorecki / Pixabay
Jak žít zdravě, a přitom to „nepřehánět“
Další příspěvky na Spokojenarodina.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..