Sex Vibrator Masturbation Sexual

Chcete překvapit svého partnera či partnerku na sv. Valentýna nekonvenčním dárkem? Zapomeňte na fádní srdíčka, medvídky, čokoládky a květiny v růžové a červené barvě. Najdete je úplně všude a nikoho už dávno ani trochu nenadchnou. Sáhněte po něčem opravdu originálním. Vyberte partnerovi či partnerce nevšední dárek, který oživí vaše intimní hrátky.

Otevřete si svět vášnivých a intimních her

Užíváte si se svým partnerem či partnerkou nádherný sex ve dvou? Máte pocit, že vaše souhra je tak dokonalá, že už nic dalšího nepotřebuje? Jenže i když nyní zažíváte gejzír vášně, přijdou chvíle, kdy si řeknete, že by stálo za to dát vašim zážitkům novou dimenzi. Určitě proto stojí za to vyzkoušet různé erotické pomůcky. Otevřou vám svět něžných i vášnivých milostných her, kdy si můžete vzájemně dělat radost na tisíc způsobů. Toužíte vyzkoušet něco nového? Jste otevření a nebojíte se procítit vaše intimní chvíle a mluvit o tom, co vám dělá dobře? Je na tom váš partner či partnerka stejně? Darujte vaší drahé polovičce k Valentýnu maličkost, která jí či jemu udělá radost a pro váš intimní život se stane novou výzvou.

Vydráždíte muže ke gejzíru slasti

Dámy, nejdříve něco pro něho. Je váš partner jaksepatří hrdý na svoji mužnou chloubu? Chcete-li oba zesílit svůj milostný prožitek, zvolte Aphrodisia vibrační kroužek na penis zajíček. Jde o mini vibrátor, který zpříjemní zážitek nejenom penisu vašeho partnera. Zajíčkovy uši totiž budou příjemně šimrat i váš klitoris. Zažít něco nového vám pomůže i vibrační návlek na penis. Svými výstupky zintenzivní zážitek celému páru a katapultuje vás do gejzíru rozkoše.

Fashion Model Posing Posture Lies
Překvapte partnera nebo partnerku erotickou hračkou

Zavřete ptáčka do klece

Rádi byste partnerovi ještě o chvilku prodloužili okamžiky slasti, i když už nemůže? Klícka na ptáčka v různých barvách zpevní erekci. Podpořit tvrdost dokážou i erekční kroužky na penis. Ženy, rády byste si užily i trochu legrace a měly alespoň jednou v životě pocit, že máte partnera chvíli pod svojí kontrolou? Kupte mu Klec cudnosti pro pány se zámkem. Dokud mu ji neodemknete, má prostě smůlu. Jste-li navíc žena domina a váš partner má rád elektrosex, můžete mu pořídit svazující postroj na penis a varlata s elektrosexem. Fantazii ve výběru se meze nekladou.

Slaďte se s vibracemi jejího těla

Pánové, ani vy byste neměli zapomenout na svoji partnerku. I ona má své potřeby, a to i ve chvílích, kdy jste třeba zrovna unavení nebo nemocní, případně jste odjeli na služební cestu. Ne, samozřejmě nechceme, abyste ji posílali do náruče milence, to v žádném případě. Aby si žádného milence nehledala sama, podívejte se na vibrátory  a vyberte ji zde nějaký pěkný kousek. Různé typy vibrátorů uspokojí i ty nejnáruživější dámy. Žena si může regulovat intenzitu vibrace, některé mají například až 10 druhů. I ta nejfajnovější milovnice si proto mezi nimi určitě najde tu, která se nejvíc sladí s jejím tělem.

Diskrétní zásilky jsou u nás samozřejmostí

Pokud si u nás objednáte valentýnský dárek na DiskretniSexshop.cz, rozhodně se nemusíte obávat, že někdo nepovolaný zjistí, co jste si nechali poslat domů. Zásilky balíme do neprůhledných sáčků, jejichž obsah zůstane před zraky ostatních utajen. Využíváme služeb České pošty nebo InTime a zásilky jsou pojištěny. Pokud si objednáte za více než 1000 Kč, tak máte dopravu zdarma! Navíc ke všem objednávkám dostanete navíc jako dárek lubrikační gel zdarma, a to k erotickým hračkám, k nimž se hodí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.