Chcete svým dětem poskytnout to nejlepší, ale nemáte na to jednoduše dostatek času? Hledáte ideální odrazový můstek mezi mateřskou dovolenou a znovu nastartovanou kariérou? Nebojte se požádat o pomoc – a to nejlépe tu profesionální.

Dříve byla hospodyně či majordomus součástí každé trochu lepší domácnosti. Dnes tato povolání ustupují do pozadí. To ovšem neznamená, že by byla méně žádaná! Naopak. Stále více rodičů si uvědomuje, že nejrůznější školky a jesle nemohou jejich dětem dát to, co ve svém nejzranitelnějším věku potřebují – lásku a péči milované osoby.

Na čem záleží při výběru chůvy?

Dnes není chůva brána jen jako obyčejná pomoc v domácnosti – naopak. Jejím úkolem je věnovat se pouze a výhradně dítěti. Nikdy si tedy chůvu nevybírejte on-line, ale vsaďte na osobní pohovor. Poradíme vám tajný trik, který spolehlivě vyfiltruje většinu nekompetentních žadatelek (i žadatelů).

Hrne se vaše nová chůva nebo hospodyně do domácnosti přímo k dítěti, aniž by si předtím umyla ruce? Okamžitě se s ní rozlučte. Navíc každý profesionál ví, že dítě potřebuje k navázání kontaktu nějaký čas a první krok by měl zůstat na něm – samozřejmě přiměřeně věku.

Když se chůvou stane muž

To však neznamená, že je nutné tuto pozici svěřit výhradně do ženských rukou. Naopak. Zkušení „chůváci“ mohou nahradit v rodině žádaný mužský element. A to jak v neúplných rodinách, tak i v těch funkčních, v nichž však hlava rodiny tráví většinu času na pracovních cestách.

U chův v zásadě nezáleží na tom, jakého jsou věku (byť 18 let je minimum) nebo zda mají vysokou školu. Ale neměla by jim chybět empatie a láska k dětem. A přesně takovou výpomoc v domácnosti Praha vám nabídne i profesionální agentura Familiata.cz. Na svých kurzech naučí chůvy vše potřebné a následně vám pomůže vybrat tu nejlepší, vhodnou právě pro potřeby vaší rodiny. Dlouholeté působení na našem trhu i dlouhá řádka zkušeností z ní dělají opravdu perfektní první volbu. Vyzkoušejte to!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..