Happy New Year New Year Clock

Určitě se vám to už také stalo. Nejrůznější SMS a blahopřejné e-maily nejsou dostatečně adresné, abyste se s nimi zavděčili všem. Klasická papírová přání jsou zase velmi drahá a při osobních návštěvách nebo novoročních telefonátech vždycky na někoho zapomenete.

A co tedy s tím? Ideálním řešením se pro vás může stát elektronická novoročenka. Stačí si vybrat vlastní fotografie, text a vzhled a do 15 minut můžete mít hotovo. A díky šikovnému řešení se vůbec nemusíte omezovat velikostí své e-mailové schránky.

Novoročenka 100% on-line – co nabízí?

Neposíláte totiž obrázky, ale přímo odkaz na tématické webové stránky. Výsledek bude vždy vypadat profesionálně a nikomu nemusíte říkat, že jste ve skutečnosti použili jen jednoduchou šablonu a pár dalších vychytávek od specializované firmy.

Stačí si vybrat z několika hotových PF 2020 šablon. Lze je libovolně upravit, takže není nutné spoléhat na tzv. jednotný mustr. A umožněno je samozřejmě i vložení vaší vlastní šablony, jestliže si z těch již hotových nevyberete.

Na pozadí není problém použít také jakoukoliv fotografii. Pro elektronické novoročenky určené pro vaše blízké a přátele se nejlépe hodí obrázek z rodinného kruhu, obchodní partneři zase ocení spíše neutrální sváteční motiv. Zbývá už jen dodat text napsaný skutečně od srdce a máte hotovo.

Proč právě webové novoročenky?

Jsou sofistikovanější než jednoduchý obrázek v e-mailové příloze. A pokud si navíc za partnera zvolíte saywebpage.com, získáte v základu mnoho užitečných funkcí. Například:

  • pf20.cz doménu v ceně vaší novoročenky,
  • možnost vložení vlastních fotografií,
  • plnohodnotnou mobilní verzi,
  • praktický kontaktní formulář pro odpověď,
  • možnost odeslání URL e-mailem.

Obávat se samozřejmě nemusíte ani vložené reklamy nebo dalších omezení. Službu si předplácíte rovnou na celý rok dopředu, a to za pouhých 690 Kč. Vyřešte letos novoroční přání rychle a jednoduše!

Design To Reach New Year
mohamed_hassan / Pixabay
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..