Doby, kdy naši prarodiče či praprarodiče oblečení pletli či šili, jsou naštěstí už dávno pryč. Dnes si můžete koupit a nosit, co jen hrdlo ráčí. Problémem je, že většinová móda je dost fádní. Chcete se, nebo třeba své děti, oblékat originálněji? Žádný problém.

Jednou z možností je pustit se do výroby vlastními silami. Levnější to nicméně není. Když si spočítáte, kolik vás stojí látka a nitě, případně vlna a přidáte vlastní čas, vlastnoručně vyrobený kousek vás vyjde určitě dráž než koupený. Bude mít přidanou hodnotu – originalitu. Té však lze dosáhnout i jinak. Nechte si vyrobit dětská trička, dámské halenky či pánské košile s potiskem.

Místo nudného loga váš vlastní potisk

Na dnešních tričkách se setkáte většinou s logy výrobců nebo rádoby vtipnými potisky. Nelíbí se vám ani jedna z těchto variant? Vytvořte si vlastní. Vy a vaše rodina mžete na tričku nosit cokoliv, co uznáte za vhodné od fotografií až po texty. Světu je možné dát najevo, jaký máte humor a co se vám líbí. Stejně tak je možné na tričko natisknout něco, co pochopíte třeba jen vy a vaše rodina. V neposlední řadě je možné si vytvořit rodinná trička se stejným potiskem. S těmi určitě zazáříte na každé akci a získáte jistotu, že každý bude vědět, jaké děti jsou vaše.

Trička s vlastním potiskem nemusí být drahé

Kvalitní bavlněné tričko s potiskem dle vašeho vkusu nemusí být drahé. Pravděpodobně bude dražší než tričko za stovku v některém z obchodů, kde nakupuje většina lidí. Na rozdíl od něj však něco vydrží, nemusíte se bát, že by se vám hned přetočily švy nebo se tričko vytáhlo. Tedy aspoň v případě, když objednáte od kvalitního výrobce.

Na moje-triko.cz si lze objednat trička s potiskem od profesionálů, kteří se tiskem zabývají již od 90. let. V nabídce mají celou řadu kvalitního textilu pro ženy, muže i děti. Potisknout lze nejen trička.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *