Chcete-li si zaslouženou rodinnou dovolenou vychutnat od chvíle, kdy za sebou zavřete domovní dveře a nasoukáte se s ostatními do auta, nesmíte podcenit ani zdánlivé maličkosti. Přemýšleli jste již nad tím, jak se vyhnout časové prodlevě a stresu při transferu na letiště? Díky službě Smile Parking nyní můžete zaparkovat sto metrů od terminálu a o nic víc se nestarat. Vaši nejbližší jistě ocení, že nebudou muset těsně před odletem přestupovat do autobusu či taxíku.

Dopravit se vlastním vozem až do bezprostřední blízkosti terminálů bylo samozřejmě možné i v minulosti. Museli jste si však zařídit záložního řidiče, který by vašim autem odjel. Další variantou bylo zaparkování na některé z parkovacích ploch a následný transfer. Takzvaný valet parking je mnohem praktičtější a příjemnější.

Parkovací místo rezervujete online

Zda je parkování na letišti Praha dostupné, zjistíte prostřednictvím rezervačního formuláře na webových stránkách Smile Parkingu. Po odeslání se obratem dozvíte přesnou cenu a po vyplnění rezervace obdržíte podrobné instrukce.

Vůz převezme vyškolený řidič

Obavy o bezpečí automobilu jsou zbytečné. Z letiště ho na parkoviště vzdálené pouhých pět kilometrů převezme profesionální šofér, který je zvyklý na běžná i luxusní auta. Proces předání vozu zabere nejvýše několik minut. Po nafocení a zapsání stavu tachometru podepíšete předávací protokol – a od této chvíle můžete starosti o auto vypustit z hlavy.

Auto na vás počká na hlídaném parkovišti

Během doby vašeho pobytu v zahraničí bude váš vůz pod nepřetržitým dohledem kamer i fyzické ostrahy. Zda pro něj rezervujete stání na zpevněném povrchu pod širým nebem, nebo úkryt pod střechou v temperované garáži, je na vás. V případě zájmu mu můžete dopřát nadstandardní péči v podobě ekologického čištění v ruční automyčce. Po návratu vás bude čekat v lepším stavu, než v jakém jste ho předali Smile Parkingu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *