Co letos koupit dětem na Vánoce?
Co letos koupit dětem na Vánoce?

Vánoční svátky už dávno nejsou jenom o klidu a pohodě, ale taky o dárcích. Většinou děti jsou nadšené hlavně z dárků, nikoliv ze setkání s těmi, které třeba dlouho neviděly. Jenže dětem se vybírají hračky asi nejhůře. Dneska chtějí děti jenom elektroniku, ale rodiče by je v tomto rozhodně neměli podporovat. Elektronika je nejen zbytečně drahá, ale taky se na ní děti stávají závislí, což není dobře. Raději zvolte trochu jiné dárky a my vám poradíme, jaké jim udělají radost.

Pokud bydlíte ve vesnici, možná byste si jeden den měli udělat výlet do nějakého většího města, kde není o nákupní centra nouze. Nakoupíte tak v jeden den všechny potřebné dárky. Moravané by si mohli udělat výlet třeba do Brna, kde na ně čeká brněnská Vaňkovka či Olympie, nebo se mohou vydat i do Ostravy, kde najdou taky celou řadu zajímavých obchodních center.

Jestli však máte dárky pro všechny, jenom pro děti ne, zajeďte si do Prahy, ať už pocházíte odkudkoliv. Najdete zde totiž jeden zajímavý obchod nazvaný „Hamleys“. Je to jedno obrovské hračkářství, kde najdete vážně všechno, co svým dětem chcete dát.

Teď už však k těm tipům, co byste dětem mohli na Vánoce koupit.

• Společenská hra

Pokud máte děti větší, uděláte dobře, pokud jim koupíte nějakou společenskou hru. Při takové hře se pobaví celá rodina. Navíc dneska jsou už tak „vymakané“, že děti na první pohled doslova zaujmou. Navíc konečně je to možnost, jak si sourozenci mohou hrát společně. Velice zábavné jsou hry moderní, které děti vtáhnou do světa pohádek, ale taky jsou vděčné ty klasické hry, jako je třeba „Člověče, nezlob se“.

• Hračka oblíbeného hrdiny

Malé děti mají své oblíbené animované postavičky. Sledujte, jaké pohádky se dětem líbí, a kupte jim takovou pohádkovou postavičku domů. Dneska nejsou oblíbení hrdinové jenom v plyšové podobě, ale dneska jsou už skutečně i v nadživotní velikosti.

• Plyšové hračky

Těm nejmenším uděláte radost nějakou plyšovou hračkou. Malé děti chtějí mít něco, s čím mohou chodit spát a s čím se taky mohou následně probouzet. Plyšová hračka je tak naprosto ideální.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *